Maailm

VIDEO | Õnnelik õnnetus: veoautojuht kaotab udusel teel masina üle kontrolli ja paiskub teelt välja kedagi tõsiselt vigastamata (9)

Toimetas Marvel Riik, 28. detsember 2019 08:46
Õnnetus Texases.Foto: Ekraanitõmmis / KCBD
Reedel juhtus Ühendriikide Texase osariigis ahelavarii, mille dramaatiline lõppvaatus jäi videosse: uduselt teelt ilmub välja veoauto, mis ei suuda oma suurt kiirust maha pidurdada ning paiskub teelt välja, ähvardades enda alla matta kõik, mis ette jääb.

Juhtum sai alguse kahe auto liiklusõnnetusest. Kohapeal oli ka politseinikud, kes püüdsid asjaoludes selgust luua. Ühel hetkel, kui politsei oma menetlustoiminguid tegi, ilmus maantee udust välja veoauto, mis sattus libisemisse ning paiskus teelt välja, lömastades kõik ette jääva. Videos on näha, kuidas inimesed pääsevad napilt veoauto surmahoobist.

„Kuulsime rehvide vilinat, veoauto esitulesid nägime udus vaevu,“ ütles KCBD fotograaf Caleb Holder, kes intsidendi filmile sai.

Veoauto põhjustatud õnnetuses sai viga üks Texase politseinik ja veoautojuht, kes vajas päästjate abi, et kabiinis välja saada. Kannatanud toimetati haiglasse, kus öeldi, et nende vigastused pole eluohtlikud.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee