Krimi

Täiendatud kl. 15:22

JÕULUIME: vabatahtlikud leidsid 23aastase Cärolini elusalt Pääsküla rabast 

Ohtuleht.ee, 26. detsember 2019 11:14
Foto: Erakogu
19. detsembril oma kodust lahkunud ja teadmata kadunuks jäänud Cärolin leiti täna hommikul kella 9.40 ajal Pääsküla rabast, Pääsküla jõe lähistelt elusana. Kopter toimetas Cärolini Põhja-Eesti Regionaalhaiglasse.

Cärolin leiti Pääsküla rabast kella 9.40 ajal kahe vabatahtliku otsija poolt, kes läksid iseseisvalt hommikul enne ametliku otsingu algust Pääsküla jõe kallast kontrollima. Cärolin kuulis otsijate hüüdmisi ning hüüdis neile vastu, tänu millele jõudsid vabatahtlikud Cärolinini. 23aastane naine oli alajahtunud ning PPA-l on alust arvata, et ta oli rabas olnud kauem kui ööpäeva, ent täpset aega ei ole hetkel võimalik öelda. Kõik kadumisega seotud täpsemad asjaolud on väljaselgitamisel.

„Pääsküla raba on väga suur ala, mille läbi otsimisel olid just vabatahtlikud need, kellest maastikuotsingutel meile suur abi oli. Praegusel talvisel ajal loodusesse minnes on tähtis hoolitseda, et kaasaskantava telefoni aku peaks külmale vastu ning riietus ja jalanõud hoiaksid soojust, vaid nii saab kindel olla, et juhul kui eksid ära või satud muudmoodi abitusse seisundisse, on sul võimalik endale abi kutsuda,“ lisas Allar Lohu.

„On ääretult hea meel Cärolini leidmise üle. Kuus päeva väldanud otsingute käigus kontrollisime vihjeid Cärolini kohta üle Tallinna, muude otsingutegevuste seas vaatasime läbi turvakaamerate salvestisi, supikööke. Täname kõiki vabatahtlikke, kes maastikuotsingutel meile suureks abiks olid,“ sõnas Lohu.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee