Eesti uudised

MÄNG INIMESTE ELUDEGA: streikivasse apteeki sisse astunud vanamemm saadeti pikema jututa ukselt minema (4)

Viljar Voog, 18. detsember 2019 19:17
HOOLIVAD: Tublid apteekrid lisasid neile ette kirjutatud streigitekstile ka lähima avatud apteegi asukoha.Foto: Martin Ahven
Kolmapäeval kell 14.00 keerasid Narva maantee alguses asuva Benu apteegi töötajad uksed lukku, kustutasid tuled ja kleepisid uksele sildi, mis teatas päeva lõpuni kestvast hoiatusstreigist. 14.01 saabusid esimesed kliendid, kes logistasid nõutult ust ja nentisid, et lähevad siis Viru keskuse apteeki. Aga seegi oli suletud. Vähemalt olid mõlema paiga apteekrid nii hoolivad, et lisasid kohustuslikule streigiteatele ka info lähima avatud apteegi kohta, mis asus vaid saja meetri kaugusel.

Tallinna südalinnas tehtud tiir näitas kõikjal sarnast olukorda – inimesed katsusid uksi ega saanud aru, miks nad sisse ei saa. Laikmaa tänava nurgal asuvast Euroapteegist aeti viimane klient, eakas vanaproua, suisa ukselt minema, sest ülemustelt oli tulnud käsk: kell kaks panevad kõik Apothekad, Benud, Euroapteegid ja Südameapteegid päevaks pillid kotti! Tegu oli vastukäiguga teisipäevasele hääletusele riigikogus, kus apteegireformi tühistamine põrus.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

18.12.2019
Juhtkiri | Apteegiketid paljastasid oma tõelise palge
18.12.2019
Minister Tanel Kiik apteekide hoiatusstreigist: midagi nii küünilist ma pole varem näinud!
18.12.2019
Vaata, millised apteegid on hoiatusstreigi ajal avatud
18.12.2019
GALERII | Apteegireformi vastu protestivad ketiapteegid korraldavad täna hoiatusstreigi

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee