Haruldase haigusega Annabel, kelle ravi maksis miljoneid.Foto: Erakogu
Johanna-Kadri Kuusk 18. detsember 2019 15:41
Sadade tuhandete Eesti inimeste toel Ameerika Ühendriikides geeniravil käinud väike Annabel on juba septembrist kodus tagasi. Kuidas tal läheb?

SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi tegevjuht Kadri Org kinnitas, et tüdrukukesel läheb hästi. „Annabel on tubli, käib füsioteraapias ja ootab koos perega esimesi jõule. Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondil on selle üle ääretult hea meel, et tänu headele annetajatele tal see võimalus on,“ kommenteeris ta.

Org selgitas, et Annabeli päevakava on arstide ja spetsialistide poolt väga täpselt paika pandud. 

Kuna perele on tulnud jõuluperioodiga seoses väga palju intervjuude soove ning kõikidele soovidele ei ole võimalik neil vastata, siis on nad teinud otsuse, et loobuvad praegu igasugusest meedias ülesastumisest.

Samal teemal

Kommentaarid  (26)

20. detsember 2019 09:04
Kui raha oli vaja, siis esineti ja räägiti igal pool. Raha käes ja aitab. Uut summat vaja, siis hakatakse jälle igal pool kirjutama ja esinema! Ei meeldi see suhtumine!
x 21. detsember 2019 00:03
Kas nad peavad siis elu lõõpuni esinema? Andke nendele nüüd oma elu nautida.. Nii õudsed selliseid kommentaare. See on nende õigus. Arvan et ikka aja ajalt räägivad uudised. Või nad peavad nüüd reality shows elada?
Ene 20. detsember 2019 01:01
Ilusaid jõulupühi, väike Annabel. Tore on kuulda et hästi läheb. Toredat jõuluaega kogu perele.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS