Jõulud | Sisuturundus

Anne Veesaar soovitab: see on ideaalne viis võitluseks kortsude vastu! 

Rosena, 18. detsember 2019, 16:36
Foto: Erki Pärnaku
Armastatud näitleja Anne Veesaar on leidnud imehea viisi, kuidas kortsude vastu võidelda – Biotopixi sarja tooted, mis tema sõnul tõesti toimivad!

„Olen vahepeal neist ka loobunud ja proovinud teisi sarju, kuid tulnud siis ikka selle juurde tagasi. Ma tõesti märkan muutusi! See tundub uskumatu ja ega mina ka ei usu sellist soolapuhumise juttu kunagi… aga kui ma enda naha peal ära näen, vot, siis jään uskuma. Ja nüüd ma olengi kinni jäänud sellesse Biotopixi sarja,“ seletab Veesaar, kes on Biotopixi tooteid kasutanud juba kolm aastat.

Samal teemal

Veesaar kasutab igapäevaselt päevakreemi, silmaümbruskreemi, liftingkreemi, huulepalsamit ja kätekreemi. „Kõige parem on päevakreem, mida saab kasutada ka öösel. See tekitab sellise tunde nagu sulle oleks natuke Botoxit süstitud – ta paisutab kortsuvahesid täiesti nähtavalt. Mina kasutan seda ka meigialuskreemina,“ lisab ta.

Millist Biotopixi toodet soovitaks näitlejanna aga jõulukingituseks? „Mina kinkisin möödunud aastal oma kursuseõdedele huulepalsami. Sel aastal soovitaks just näokreemi,“ leiab ta.

Vähe sellest, et Biotopixi sarja tooted on tõeliselt efektiivsed, paistavad nad silma ka tõiga poolest, et leidub vahendeid igasuguseks kehahoolduseks – näiteks käsivartele, reitele ja huultele. Tooted sobivad ka neile, kelle nahk on tundlik ja allergiline.

Biotopix tooteid leiab suurematest Euroapteekidest ning Tradehouse ja Prokosmeetika kauplustest. Rosena.ee e-poes on aga käimas eriti jõuluhõnguline kampaania, sest lisaks 20% suurusele soodustusele saab vähemalt kaks Biotopixi toodet ostes kingituseks kaasa Biotopix täidlust andva huulepalsami.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee