Jõulud | Sisuturundus

Teeme taeva valgeks – Ruf Raketibaasi abil! 

Ruf Ilutulestikud, 18. detsember 2019, 10:25
Praegusel pimedal ja hallil ajal vajame kõige rohkem valgust ja rõõmsaid emotsioone! Lähenev jõuluaeg ja aastavahetus ilusat jõuluilma kauni lumevaibaga just ei luba. Aga paneme ise käed külge! Loome ise ilu, valgust ja tuld! Teeme ilutulestikku!

Tänapäeval ei kujuta keegi aastavahetust ette ilma ilutulestikuta. Aastast aastasse naudivad majesteetlikku, vaimustavat ning külluslikku tulevärki miljonid inimesed mõlemal pool ekvaatorit ja erand pole ka Eesti.

Ruf Eesti AS hoolitseb juba 28 aastat selle eest, et aastavahetus tuleks meeleolukas ning täna leidub Ruf Raketibaaside ning müügipunktide arsenalis sadakond erinevat toodet alates igihaljast klassikast kuni võimsate "kauamängivate" profipatareideni.

Sealjuures on Ruf mõelnud ka meie neljajalgsete sõprade peale. Kui peres või naabruses on koduloomad, kes kardavad valjut ilutulestikku, ei pea tähendama, et pererahvas ei või tähistada uue aasta saabumist või muud sündmust tulevärgiga.

Lisaks klassikalistele häälekatele ilutulestikutoodetele on olemas suur valik säravaid ja sädelevaid silmailu pakkuvaid tooteid, mis ei ehmata loomi, eakaid inimesi või väikelapsi.

Igast Ruf'i müügipunktist kui ka põhjalikult uuenenud e-poest on võimalik soetada kõik vajalik meeldejäävaks ja rõõmsaks aastavahetuse tulevärgiks.

Tegemist on ilutulestiku toodetega, mille jaoks ei ole vaja eraldi kasutamisluba. Nauditava vaatemängu loomiseks ning ohutuse tagamiseks tuleb vaid hoolikalt kasutusjuhendit järgida.

Pakume klassikalist ilutulestikku, sise- ja lavailutulestikku, vaikset ilutulestikku, pulmailutulestikku, pürotehnilisi eriefekte ning erinevaid tuleatraktsioone. Samuti on meie valikus eriefektid nagu fontäänid või vulkaanid, millega saab efektse show korraldada nii sees kui väljas.

Ruf Raketibaas asub Tallinnas Kadaka tee 52 , lisaks avame detsembri alguses taas 40 hooajalist müügipunkti Eestimaa eri paigus, kus tegutsevad vastava väljaõppe saanud müüjad

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee