2019 PILDIS | Õhtulehe fotograafide emotsionaalseimad spordifotod!

Toimetas Geidi Raud, 29. detsember 2019 12:00
Soome vs Eesti, 9.01.2019Foto: Erki Pärnaku
Poolaeg! Veerandaeg! Start! Stop! Võit! Kaotus! Viik! Rõõmupisarad! Kaotusvalu! Teie ees on Õhtuleht Kirjastuse fotograafide emotsionaalseimad spordifotod mööduvast aastast.

VÕIMAS! Võrkpallinaiskond seljatas Soome ning sõidab EMile! + GALERII

Soome vs Eesti, 9.01.2019 Foto: Erki Parnaku
Soome vs Eesti võrkpall, 9.01.2019 Foto: Erki Pärnaku

Otepää suusapidu pakkus rõõmu ka Eesti fännidele

Naiste sprindi veerandfinaalis oli osade suusatajate jaoks Maa külgetõmbejõud tugevam, kui teistel. 20.01.2019 Foto: Aldo Luud

VÕIMAS! Tänak ja Järveoja võitsid esimeste eestlastena Rootsi ralli!

Rootsi ralli autasustamine, 17.02.19 Foto: Martin Ahven

VIDEO ja GALERII | NAD TEGID SEDA TAAS! Metsikult võidelnud Eesti korvpallikoondis alistas suure Serbia!

Eesti korvpallikoondis alistas 2019. aasta MM-valiksarja viimases kodumängus Serbia 71:70, 21.02.2019 Foto: Martin Ahven
TREENERI KÄEPIGISTUS: Serbia alistamine jäi Janar Talsile viimaseks koondisemänguks, 21.02.2019 Foto: Martin Ahven

Christin-Amani Kiivikas: sain laval aru, et see on see, mida teha tahan

KÄBI KÄNNUST KAUGELE EI KUKU: Eesti esikulturist Ott Kiivikas oma tütart Amanit lavale minekuks valmis sättimas, 06.04.2019 Foto: Stanislav Moshkov

Ventspils pühkis Riia VEFiga põrandat ja krooniti esimeseks Eesti-Läti liiga tšempioniks, 06.04.2019 Foto: Martin Ahven

Kalju vs Celtic, 30.07.2019 Foto: Robin Roots

FOTOD | Kiirelt vähemusse jäänud Saksamaa lõi Eestile kolm vastuseta väravat

Eesti meeste jalgpallikoondis jätkas EM-valiksarja Tallinnas 0:3 kaotusega Saksamaa vastu, 13.10.2019 Foto: Stanislav Moshkov

50. Tallinna Mõõga vehklemisturniiri võistkonnavõistlusel pudenes Eesti epeenaiskond konkurentsist veerandfinaalis, 3.11.2019 Foto: Tiina Kõrtsini

FOTOD KOHTUST | Mati Alaverile määrati tingimisi vanglakaristus!