Eesti uudised

GALERII | Lastekodulapsed teenisid taskuraha, müües heategevuslikul jõululaadal oma käsitööd (9)

Toimetas Madleen Vapper, 14. detsember 2019, 18:42
Ülemiste keskuses toimunud heategevuslikule jõululaadale Topeltkink tulid kokku 21 lastekodu üle Eesti.Foto: Tarmo Rätsep
Ülemiste keskuses toimunud heategevuslikule jõululaadale Topeltkink tulid kokku 21 lastekodu üle Eesti, et müüa omameisterdatud jõulukingitusi. Päeva lõpetas Daniel Levi kontsert.

Heategevuslik jõululaat toimus tänavu juba 16. korda. Kui eelmisel aastal osales laadal 17 lastekodu, siis sel korral võtsid üritusest osa ligi 100 lastekodulast 21 lastekodust. Ürituse eesmärk oli korraldada lastekodulastele tore päev ning toetada neid ja nende ettevõtlikkust.

Iga laadal osalenud lastekodu tunnustati tänukirjade ja kingitustega ning Ülemiste keskus annetas igale asutusele omalt poolt 500 eurot.

Topeltkingil osales 21 asendus- või lastekodu: Eesti Asenduskodu Töötajate Liit, Kohtla-Nõmme Lastekodu, Laste Hoolekande Asutus Lootus, MTÜ Südamepaik, MTÜ Avatud Värav Kiikla Lastekodu, MTÜ Maria ja lapsed, Pärnu Laste ja Noorte Tugikeskus, SA Haapsalu Hoolekandekeskus, SA Perekodu – „Mäepere“, „Oravapere“ ja „Pähklipere“ peremajad, SA Tartu Perekodu Käopesa, Siimusti lastekodu Metsatareke, Tallinna Lastekodu peremajad Jussikalda 7-1, Pihlaka maja 1b.1, Pähkli 15/6, Pähkli 15/7 ja Varre maja, Tartu Laste Turvakodu, Vahtramägi MTÜ ja Ühing Lootus Tulevikku.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee

;