Sisuturundus

Järgmise aasta suurim suvelavastus on muusikal ühest Eesti esimesest popstaarist Kalmer Tennosaarest 

THORS Production, 20. detsember 2019, 14:12
Temast õhkus elegantsi ja läänelikkust, mida viimse viigini korrektsetel ja kontrollitud estraadilavadel poldud siiani nähtud. Kes julges teha lauldes esimese puusanõksu? Tennosaar. Kes kõige ulakama sõrmenipsu? Jälle Tennosaar.

Kalmer Tennosaare lauljakuulsusele andis kindlasti tugeva panuse varasem teletöö. 1955. aastal võitis ta ETV diktorite võistluse ja asus tööle Eesti esimese meestelediktorina, nii et lauljakarjääriga alustas ta juba n-ö sissetöötatud näoga. Välimusest olulisemaks peeti toona vokaalseid võimeid ja need olid Kalmeril laitmatud. Seda kristallselget ja loomuliku kõlaga häält pole Eesti kergemuusikas siiani keegi jäljendada suutnud.

Tennosaare mõju nõukogude estraadile oli tohutu. Ta oli esimene, kes loobus kangeks tärgeldatud ja õlakutega toestatud pintsakutest, esines laitmatult istuvates ülikondades, laulis keeles, mida nõukogudemaal küll ei mõistetud, kuid mida tuldi läbi Siberi pakase kuulama ka sadade kilomeetrite tagant. Kalmeri itaaliakeelsed lööklaulud "Cuccucia", "Solenzara", "Volare" ja paljud teised hullutasid masse kuuendikul kogu planeedist.

Piletid juba müügil!

Järgmisel suvel mängitav lõbus muusikal "Vana klaver" on ühe armastatuima legendi teekond läbi 60ndate aastate kuni tänapäevani välja. Laval saab näha selliseid Eesti muusika märgilisi tegelasi nagu Georg Ots, Heli Lääts, Onu Bella ja Jaak Joala. Samuti tema parimate sõprade hulka kuulunud telelegende Valdo Panti, Hardi Tiidust ja õepoeg Mati Talvikut ning Nõukogude Liidu kangelasest kosmonauti German Titovi.

See on lugu lihtsast ja südamlikust maapoisist, kellest saab saatuse tahtel lavatäht ning tuhandete lemmik. See on lugu vastamata armastuse elukestvast valust ja romantilistest unistustest, liivajooksnud suhetest, suurest ning väikesest õnnest. Elust enesest.

Kingi pühadeks pilet!

2020. aasta suurim suvemuusikal "Vana klaver ehk suusabaasis on tantsupidu" jutustab lõbusa loo kunagise estraadikuninga Kalmer Tennosaare elust.

Mängivad ja laulavad: Sepo Seeman, Kalle Sepp, Peeter Oja, Inga Lunge, Veikko Täär, Liina Tennosaar, Ingrid Margus, Saara Nüganen, Priit Strandberg jpt.

Autor: Ott Kilusk. Lavastaja: Ain Mäeots. Muusikajuht: Siim Aimla

Etendused toimuvad 2020. aasta juulis ja augustis looduskaunis Kiidjärve pargis Põlvamaal (Taevaskoja lähedal).

Piletite hinnad algavad selle aasta lõpuni 29 eurost.

Vaata vabu kohti ja kingi pühadeks pilet! 
Piletilevi
Thors

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee