Krimi

Prokuratuur: kohus ei ole Liis Haavelile eakatega suhtlemise keelu pannud

Kristiina Tilk, 10. detsember 2019 20:30

12 KOMMENTAARI

v
vaatleja/ 11. detsember 2019 18:18
See ,mis Liis Haavel teeb on nii psühholoogiliselt kui psühhiaatriliselt sõltuvustegevus ja teda ei peata keegi. Ta ei taha ega enam oska muud teha. Ta praegune tegevus toob talle naudingut. Võiks öelda kleptomaan aga samas grupis kus püromaanid, pedofiilid, narko-,kasiinosõltlased. See on haigus. Seetõttu on prokuratuuril ja kohtul lühikesed käed. Senikuni värisege vanainimesed. Teie väike raha on meeldiv eesmärk!
t
Tase ja teadmised/ 11. detsember 2019 14:47
Kui ma õigesti aru sain, siis töötas proua ju kunagi mingis advokaadibüroos? Ja iga veidigi võimekas jurist teenib ikkagi üle niinimetatud keskmise palga. Huvitav, miks ta sellest karjäärist loobus ning kuritegeliku petturitee valis? Kas tõesti ei saanud hakkama või oli ahnus liialt suur? Või jäi tolle ülikool juristide tase nii nigeelaks, et vaidluseks teiste juristidega argumente nappis? Et suutis veenda vaid naiivsed pensionäre?
e
Ene/ 11. detsember 2019 09:40
Kas ajakirjanikud ei ole eesti keelt üldse õppinud? Lugege oma pealkirjad üle enne avaldamist: suhtlemise keelu pannud. Vanasti oli ikka käändes KEELDU!!!
t
Tädi Maali/ 11. detsember 2019 07:43
Muidugi ei saa pätte takistada, aga korralikke inimesi saab ikka kottida küll, ka mõningaid valitsuse liikmeid!
u
Urmas/ 11. detsember 2019 00:53
Loomulikult ei saa isegi mitte prokuratuur keelata Haavelil vanuritega rääkimast kui juba meie presidentinna tuli ministrite inauguratsioonile dressipluusis, millel sõnum:"Sõna on vaba". Ja kas prokuratuur saab Haaveli sõna kinni panna? Ei iial!
r
Raido/ 11. detsember 2019 02:09
Mil moel Eesti Vabariigi president prokuratuuri juhib või suunab? Miks Sa igasse asja poliitika segada soovid? Presidendil ei ole muide voli ka karistusseadustikku muuta. Valitseval koalitsioonil ON. Pööra oma pretensioonid nende poole.Küll proua president allkirjastab nende seadysemuudatused.. Jääme ootama siis.
k
Keelata ei saa, küll aga saaks takistada/ 10. detsember 2019 23:08
Kui kurjategija karistusest järeldusi ei ole teinud, siis tuleb kohtutele oma suhtumist muuta. Mitte sonida enam ümber kasvatamisest vaid ühiskonna turvalisusest, inimeste kaitsmisest kelmi eest. S.o. kurjategija tuleks siis võimalikult pikaks ajaks ühiskonnast isoleerida. Karistada antud paragrahvide maksimum määras.
r
Raido/ 10. detsember 2019 23:12
Rumal natuke. Kergem oleks lapsed ära võtta ja see purustaks hoobilt nende ebanormaalse kriminaalse "perekonna"
r
Raido/ 10. detsember 2019 22:40
Liis Haaveli vanemad on korralikud inimesed, arstid mõlemad ja kriminaalne minevik puudub. Vaadake seda jõhkardist meest- tema nimel on need sadades tuhandetes väärt maad ja vanuri maja (viimane juba müüdud), kuid Liis Haavel käib ometi mõnekümne/saja euri pärast vargil eakate kodudes! Täiesti selge, et ta saab kodus jõhkardilt peksa, kui raha ei too. Koletised mõlemad, kuid see "mees" on hullem, uskuge mind. Ja see Loidi ämm on oma poega väärt..
r
Raido/ 10. detsember 2019 22:42
Loidi ema sry. Samuti kriminaal.
p
Puudulik lastetuba või pealiskaudne kasvatus?/ 10. detsember 2019 23:21
Aga tütart kasvatada, talle moraali ja eetikat õpetada ei ole nad kahjuks siiski suutnud.
r
Raido/ 10. detsember 2019 23:46
Miks Sa nii arvad? Kui tütar sattus kurjategija mõju alla, ei ole otseselt vanemad selles süüdi. Nii võib juhtuda. Alaealisena Liis Haavel ju ei olnud kurjategija..
a
Austatud raido/ 11. detsember 2019 01:00
Kool annab teadmised, kuid iseloomu ja vaated elule annab kodu. Minu vanemad olid lihtsad, vähese haridusega tööinimesed. Ja mullegi suudeti anda vaid keskharidus. Hiljem õppisin töö kõrvalt ise ja jõudsin magistrini. Suhtlusringkonnas on olnud nii loomeinimesi, poliitikuid, ärirahvast ja ka kokku on puutunud ka kurjategijatega. Seega seinast seina. Aga hoolimata kellegi mõjutustega on minul kodust kaasa saadud kindel moraalibaas! Et ära valeta, ära varasta ja ära peta. Ja sellest olen alati kinni pidanud. Ka segastel ärastamisaegadel, kui tõepoolest oli võimalusi suuri saame taskusse pista.

r
10. detsember 2019 22:13
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
r
Raido/ 10. detsember 2019 22:23
Minu arvamus:"Lapsed hoiavadki seda kriminaalset paari koos". Olgu see Liis Haavel mis ta on, kuid isegi nii rikutud naine on siiski naine ja ema. Tal pole valikut. Ta visataks välja ja ta ei näeks oma lapsi iial, kui jõhkardist meest ei kuulaks.
K
???/ 10. detsember 2019 23:10
Kaitsjad nutunaised juba kurjategijate õigustamiseks jaol?
r
Raidole/ 10. detsember 2019 23:16
Valik on alati olemas, nimelt tööle minna. Juriste on alati tarvis. Aga millise töökoha saab ja kui kiiret karjääri teeb, see sõltub juba võimekusest. Ei usu, et jurist ei suudaks kohtuvaidlustes lapsi endale võita. Või on Concordia lõpetades tõepoolest nii madal, et piisab mitte kohtuvaidlustes vaid ainult väetiste ja naiivsed vanainimeste täisealiseks?
r
Raido/ 10. detsember 2019 23:22
Ma pole õigustanud. Vastupidi. Mul lihtsalt loogiline mõtlemine enda arvates hea. See Liis ei elaks selle jõhkardiga, kui oleks muid variante. Tal pole neid. Kogu varastatud kapital ja kinnisvara on ta r.et.sidivi.stist mehe ja ämma nimel. Kui Liis isegi TAHAKS korralikku elu elama hakata- poleks tal kusagile minna. Mitte keegi teda tööle tema kuulsusega ei võtaks, lapsed läheksid ta kriminaalist mehele ja ämmale ning ta istuls tänaval.
r
RK/ 10. detsember 2019 23:34
Sa ikka märkasid saates jõhkardist kriminaali (Loidi) jopet (Lacoste) ja autot? Mina oma Eesti keskmisest palgaga seda lubada ei saa. Huvitav, kuskohas r.e.t.s töötab ja kas maksuamet sellistest ei huvitu? Politsei selgelt mitte..
e
Ei viitsi/ 11. detsember 2019 00:13
rohkem heietada, kuid mu oma klassivend Tallinnas oli üliheast perest. Ideaalne ja intelligentne ema (kõrgharidusega), isa insener. Poiss oli nagu "näidislaps" koolis. Mina tegin rohkem pahandust ja olin probleemsem. Ja mingi 10-ndas klassis kõik muutus. See klassivend sattus vanglasse auto ärandamiseja kellegi peksmise ja röövimise eest. Iial ei unusta ta ema pisaraid(olime sama hoovi poisid ja mõlemi emad sõbrannad). Midagi teda VALESTI ei kasvatatud. Ta sattus kriminaalidega kokku. Ja lõpetas halvasti.Nägin teda vaid korra peale vanglat, kui ta oli 23 aastane..kohutav kogemus! Oligi r.e.t.s
j
Jajaaa, muidugi/ 10. detsember 2019 21:03
Nagu ei saa karistust kandma saata ka katseajal pättusi tegevat isikut? Kurat, kas siin eestis hakkab süsteem toimima või hakkab siin rakenduma omakohus?