Eesti uudised

Kiviõli koolidirektori ametist vabastanud vallavalitsusele tehti pommiähvardus (14)

Delfi.ee, 9. detsember 2019 18:12
Foto: Tiina Kõrtsini
Lüganuse vallavanemale Viktor Rauamile saadeti reedel ähvardav e-mail, milles lubati vallavalitsuse maja õhku lasta, kui ta ei korralda Kiviõli I keskkooli direktor Heidi Uustalu naasmist ametipostile. 

„Mis mõttes sina otsustad kes on direktor ja kes ei ole, ise oled üldse kunagi koolis käind vä või tead mis see kool tähendab üldse. Kuidas sa üldse vallavanemaks said. Peab ikka palju pappi olema et saada vallavanemaks. Parem kui Heidi saab direktoriks tagasi või muidu paneme vallavolikogu või mis selle maja nimi on paneme sellele kommi alla tra,” kirjutas ähvardaja anonüümselt aadressilt, eksides mitmel korral sõna „pomm” korrektsel kirjutamisel. 

Samal teemal

Rauam ise kommenteeris juhtunut põgusalt Delfile, kuid kinnitas, et ähvardus tundus piisavalt tõsine, et pöördus reedel politseisse. Viru ringkonnaprokuratuur algatas ka ringkonnaprokuratuur, ent kahtlusalust pole seni tabatud.

Loe täispikka artiklit Delfist! 

Eelmisel nädalal kirjutas Õhtuleht, kuidas Lüganuse Kiviõli I keskkooli direktor Heidi Uustalu üritatakse kukutada, välistatud polnud ka poliitilised põhjused. See ka õnnestus ning koolis 30 aastat töötanud naine jäi ametipostist ilma. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee