Sisuturundus

KINGIIDEE | Kingi endale jõuludeks tervistavad teraapiakuurid! 

Body Therapy , 11. detsember 2019, 14:50
Jõuludeks ei pea kinkima ainult asju. Mis oleks, kui kingiks endale või oma lähedasele hoopis tervisekuurid.  

Alates septembrikuust on Tallinna kesklinnas avatud OxyTherapy barokeskus, kus saab läbi viia baroteraapia kuuri.

Baroteraapia (ehk rõhu all toimuv hapnikuteraapia) on olnud varasemalt kättesaadav vaid Tallinna ja Tartu haiglates intensiivravi patsientidele. Nüüd võivad protseduuri kasutada ka tavakliendid,

Baroteraapia käigus manustatakse inimese organismi 10-15 korda rohkem hapnikku, kui ta saaks õhust hingates.

Lisahapnikul on mitmeid plusspooli – näiteks tugevdab see organismi põhifunktsioone (parandades märkimisväärselt inimese füüsilist tervist), turgutab immuunsussüsteemi, mõjub vananemisvastaselt, aitab kehal vabaneda jääkainetest, soodustab uute veresoonte arenemist, kiirendab krooniliste ja ilukirurgia haavade paranemist, kasutatakse sportliku vastupidavuse suurendamiseks ja taastumiseks ning energiataseme parandamiseks. 

Tekkis huvi? Vaata lähemalt SIIT!

Kergemat või raskemat tüüpi inkontinentsuse ehk põiepidamatuse all kannatab elu jooksul iga kolmas naine ja ka arvestav osa meestest. Kuigi see on väga suur arv, välditakse tihti kõnealusel teemal rääkimist.

Jõuludeks võiks kinkida endale või lähedastele vaagnapõhjateraapia kuuri, mis aitaks vabaneda sellest delikaatsest probleemist. Tallinna kesklinnas tegutsevas BodyTherapy Taastus- ja füsioteraapiakeskuses, on võimalik käia vaagnapõhjateraapias, mida viiakse läbi StimaWELL® EMS elektrostimulaator seadmete abil.

EMSi abil läbi viidava vaagnapõhjateraapia kestab 20 minutit, kuid selle mõju on samasugune kaks-kolm tundi kestva trenniga. Kui tavapäraselt on EMSi seadmed 120 Hz suuruse jõuga, siis Body Therapyl on meditsiiniseade, mille võimsus on kuni 6500 Hz.

Vaagnapõhjateraapia pikkus sõltub probleemi suurusest. Soovituslik miinimum on kümme korda ning esialgu kord nädalas, kusjuures esimesed tulemused on näha viiendal-kuuendal korral.

Tekkis huvi? Vaata täpsemalt SIIT!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee