Jõulud | Sisuturundus

Otsid elamusrikast kingitust? Räätsamatk Kõnnu Suursoos on suurepärane võimalus! 

360 Kraadi, 12. detsember 2019, 17:39
Jõulud on kinkimise aeg, kuid mis oleks, kui teeks sellel aastal teisiti ning kingiks endale või oma lähedastele asjade asemel hoopis elamuse. Räätsamatk Kõrvemaal asuvas Kõnnu Suursoos oleks selleks suurepärane valik.

Seiklusfirma 360 Kraadi korraldab Kõnnu Suursoos aastaringselt räätsamatkasid ning igal aastaajal on soos midagi avastada. Sügisel on selleks raba kogu oma värvikirevuses, talvel lummavad lumised maastikud, kevadel looduse tärkamine ning suvel võimalus nautida siidpehmet suplust rabalaukas.

Praegu saab aga rabas nautida veel hiliseid jõhvikaid ja imetleda vaikselt talveunne jäävat raba.

Miks aga minna rappa räätsadega? Põhjus on lihtne. Räätsad annavad rabas liikumiseks vabaduse ning sa pääsed kohtadesse, kuhu muidu ei pääse. Oluline on ka, et räätsad ei lõhu raba habrast pinnast.

Sealjuures sobib räätsamatk kõigile ja ei eelda mingit füüsilist ettevalmistust. Kõigi, kes saavad hakkama tavalise jalgsimatkaga, pole probleemi ka räätsadega kulgemiseks. Räätsamatk on eelkõige rahulik liikumine, kus loodusgiid tutvustab ümbritsevat.

Tänu meie giididele õpite rabas nägema ja lahti mõtestama märke, mida tavaliselt tähele ei paneks. Näiteks, kus on karud puid kraapinud või milline on metssigade spa.

Talvepäevad räätsamatkal on kindlasti seiklus, mis jääb kauaks meelde. 360 Kraadi tegutseb üle Eesti ning kui juba oled meiega räätsamatkal käinud, siis tasub ikka uuesti tulla. Kusjuures detsembris ja jaanuaris on soe tee pirukaga matkalistele 360 Kraadi poolt tasuta.

Täpsema matkainfo, asukoha ja maksumuse kohta uuri meie kodulehelt ja küsi kindlasti ka personaalset pakkumist. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee