Eesti uudised

Kristen Michal kandideerib üksi Reformierakonna linnapeakandidaadiks Tallinnas (33)

Toimetas Katrin Rohtla, 7. detsember 2019 13:48
Foto: Martin Ahven
Reformierakonna Tallinna piirkonna üldkogul valitakse täna uus piirkonna juht, kellest saab automaatselt ka linnapeakandidaat. Ainus kandidaat sellele kohale on Kristen Michal, kes seab Reformierakonna eesmärgiks võita valimised vähemalt neljas Tallinna linnaosas.

Üksi Reformierakonna Tallinna piirkonna üldkogul piirkonna juhiks ja linnapeakandidaadiks kandideeriva Kristen Michali sõnul on 2021. aasta kohalike omavalitsuste valimised üks lähiaastate poliitika tooniandjad ning igaühe võimalus anda oma häälega hinnang valitsuse hakkamasaamisele, selgitab poliitik pressiteate vahendusel.

"Reformierakonna Tallinna piirkond seab endale eesmärgiks teha hea tulemus valimistel, olla parimad vähemalt neljas linnaosas ning kasvatada igas valimispiirkonnas inimeste toetust," sõnas Michal. 

"Tänase valitsusliidu ühele loojale Jaanus Karilaiule ja teistele keskparteilastele, kes otsivad lõhet erakonnas, ütlen, et toetan igakülgselt Kaja Kallast erakonna esimehena ning kandideerin Tallinna piirkonna eestvedajaks, mitte erakonna esimeheks," ütles Michal.