Müstika

HOROSKOOP | 8. kuni 14. jaanuar 

Naisteleht, 8. jaanuar 2020, 06:00

JÄÄRSu omanditunne on praegu tugev ja oled väga emotsionaalne. Mõtted lähevad tulevikusihtide seadmisele. Põhjuse-tagajärje seoseid tuleb tunnistada. Näita oma juhivõimeid.Pane tähele! Positiivset enesekindlust kasuta reedel tähtsate kohtumiste ja asjaajamiste õnnestumiseks. Nädalavahetusel keskendu kindlasti puhkusele. Jäär ei pruugi arvestada selle nõuandega. Uus nädal annab sulle indu peaaegu kõigeks.

SÕNNTunned end uue suhtes vabama ja vastuvõtlikumana. Arusaamatusi lähisuhetes klaari reedel. Võib-olla otsustad oma söömisharjumusi tervislikumaks muuta või hakkad lausa dieeti pidama.Pane tähele! Nädalavahetusel võib ette tulla arusaamatusi. Võta ühendust hea sõbraga. Tegele loominguga. Uuel nädalal nõutakse sinult pühendumist tööle ja suhtlemisele. Samuti võidakse sulle teha omapärane pakkumine.

KAKSIKUDVõid huvituda filosoofiast. Oled üldiselt teadmishimulisem, seega on ülisoodne aeg õppimiseks ja õpetamiseks. Muutud enesekindlamaks ja praktilisemaks. Proovi teha midagi, millest oled ammu unistanud!Pane tähele! Läbisaamine partnerite ja ka vastastega on hea, isegi leppimine pole võimatu. Püstitad julgemaid eesmärke. Väldi isekust ja pealetükkivust.

Edasi lugemiseks:

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee