Müstika

Horoskoop 3. kuni 7. jaanuar 

Kai Tamm, 3. jaanuar 2020, 06:00
Foto: Portia Shao

JÄÄRTööplaanide ja -korralduste tegemises jääb aktiivsem aeg seljataha, hakkad mõtlema tuleviku peale üldisemas plaanis. Suhtled rohkem kultuuriinimestega. Soodne oleks end harida. Võimalik, et võtad uue aasta algul ette pikema reisi.Pane tähele! Seltskondlik tunnustatus ja positsioon ühiskonnas on sulle endiselt olulised. Energiat selle saavutamiseks on piisavalt, kuid enesekontrolli alati mitte. Ole vanematega rohkem koos või vähemalt helista neile.

SÕNNLaupäeval võid tunda end veidi väsinuna. Enne pingelist tööperioodi oleks mõistlik puhata. Armusuhetes on rohkem seksuaalset intensiivsust. Kaldud arvama, et su materiaalne seis on su väärtuse näitaja.Pane tähele! Kodus annaks ära teha nii mõndagi, mida oled juba tükk aega edasi lükanud. Arvatavasti on sul ideid, kuidas vananenud tingimusi parandada. Kui sa ei reisi, siis ehk õpid midagi uut, loed, arendad end vaimselt ja füüsiliselt.

KAKSIKUDSinu seisukohtades võib toimuda muutus või muudab keegi teine tänu sinule oma arvamust. Raha- ja kinnisvaraküsimused võivad esiplaanil olla. Enamasti on su ego tasakaalus ja läbisaamine ümbritsevatega hea. Oled aktiivne ja vahel siiski mitte väga teistega arvestav.Pane tähele! Klaari võimalikke lahkhelisid. Hoolitse tervise eest. Uuel nädalal tunned veidi vastumeelsust rutiinsete kohustuste ees. Ole parem kuulaja. Kasuta perioodi viimaseid päevi ilu nautimiseks ja loomiseks, romantika elavdamiseks, noortega tegelemiseks.

Edasi lugemiseks:

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee