Müstika

Horoskoop 18. kuni 26. detsember 

Naisteleht, 18. detsember 2019, 06:00
Foto: depositphotos

JÄÄROn aeg mõelda oma elule tervikult ja kaaluda, kas oled soovitud teel. Suur tahe on kedagi üllatada. Kui mitte enne, siis jõulude esimesel pühal tuleks aeg paariks päevaks maha võtta, ka vähem suhelda.Pane tähele! Oskad olla ligitõmbav ja meeldiv kaaslane, aga komistuskivideks võivad saada isekus või liigne salatsemine. Impulsiivsust ja ägedust tootva energia võiksid rakendada liikumisse ning õppimisse. Praegu on eriti tähtis suunata end elama tervislikumalt. Stressitekitajatest ju puudust pole.

SÕNNOn sisekaemuse aeg. Otsi rahulikke hetki, unista. Ühiskond nõuab küll tegutsemist ja saavutusi, kuid kõige olulisem on tasakaal. Kuigi tundub, et aja mahavõtmine ei taha hästi õnnestuda, püüa seda teha kasvõi poolvägisi.Pane tähele! Pühade paar esimest päeva keerlevad paljuski ümber sinu, enamasti positiivses võtmes. Sõbrad ja sugulased vajavad su lähedust ning head nõu. Väärtussüsteem on kõige keskmes.

KAKSIKUDArvatavasti pöörad teadlikult palju tähelepanu oma tunnetele ja üldisele vaimsele seisundile. Selle soovi võib sinus valla päästa kohtumine kellegagi. Võid tunda igatsust millegi kauge järele.Pane tähele! Reede ja laupäev sobivad pigem küll maisemate asjadega tegelemiseks, kuid võimalusel leia enne jõule aega ka puhkuseks ja lõdvestuseks. Plaanid tahad paika panna isiklikult, lootes, et teised nõustuvad. Ära unusta helistamast ühele vanale sõbrale, kelle peale oled viimasel ajal sageli mõelnud.

Edasi lugemiseks:

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee