Sisuturundus

Otsid jõulukinki? Vaata, mida pakub HTTrade e-pood! 

HTTrade, 6. detsember 2019, 10:04
Jõulude kõige suurem stressiallikas on vaieldamatult kingituste otsimine, kuid miks stressitada, kui kõik ostud saab sooritada ühest kohast ilma kodust lahkumata!

HTTrade on koguperekaupade e-pood, kus on müügis tuhandeid erinevaid tooteid. Mida aga HTTrade soovitab eelolevaks jõuluks?

Selle sügise üks müügihitte on diskreetne epilaator näokarvade eemaldamiseks. Epilaator meenutab oma välimuselt huulepulka, mis teeb selle kaasaskandmise väga diskreetseks ning kasutamise mugavaks.

Kas on midagi tüütumat kadunud asjadest? Vilele reageeriv võtmehoidja murrab selle mure, sest selle väikese seadmega tead sa alati, kuhu oled oma võtmed pannud. Piisab lihtsalt vilistamisest ja seade teeb häält ning vilgutab tulesid. Nii leiate oma võtmed kohe ülesse.

Tõelise jõulumeeleolu toob aga tuppa LED valgustusega puidust süda. Piisab vaid vähem kui viis eurot maksavast südamest, et tuua tuppa tõeliselt romantiline jõulumeeleolu.

Kui soovite aga kingitusega kindla peale minna, siis juhtmevabad kõrvaklapid on hea valik, mis ei jäta külmaks kedagi. Sealjuures on need müügil ka väga soodsa hinnaga.

Hakkas huvitama? Vaata lähemalt juba meie e-poest!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee