Müstika

HOROSKOOP | Mida toob eesootav nädal? 

Naisteleht, 11. detsember 2019, 03:05

JÄÄRKui suudad igas olukorras enesevalitsuse säilitada, sujub enam-vähem kõik. Romantikat võiks rohkem olla. Ootamatused võivad plaanid segi lüüa. Tulevikku suunatud tegevused edenevad paremini, kui neid hoolikalt ette valmistada.Pane tähele! Kui oled mõelnud midagi oma elus muuta, sobib selleks hästi teisipäev. Auahnust jätkub ja su tööd tunnustatakse. Enne pühi aja võimalikult palju asju korda.

SÕNNAeg kulgeb aktiivse tegutsemise tähe all. Oskad keerulistest olukordadest üsna kergesti välja tulla. Kui sõbrad pole ammu ühendust võtnud, ole ise aktiivsem. Uus nädal on rahutu, kuid ka tore ja üllatav.Pane tähele! Mässumeelsus ei tule kasuks. Nädalavahetusel väldi tuttuute riiete ja ehete kandmist. Vaheldust ja uusi inimesi võib oodata eriti perioodi viimastel päevadel. Rahaasjad võivad vajada ümberkorraldusi.

KAKSIKUDTahad olla piirangutest vaba. Nädalavahetusel pole mõtet väga tähtsaid otsuseid teha, pisimuudatusi võib küll ette võtta. Kui sind tülitab tusatuju, siis järelikult ei puhka sa piisavalt. Uue nädala alguses on raske keskenduda.Pane tähele! Seltskondlike sidemete kaudu võib tekkida hea võimalus raha teenida. Püüa mitte ärrituda, sest see ei mõju lähisuhetele hästi. Targalt tegutsedes suudate koos tohutult palju korda saata. Tähtsaid tehinguid võiksid teisipäeval vältida.

Edasi lugemiseks:

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee