Sisuturundus

Nautige juuste kiiret taastust Wella Professionalsi Invigo sarjaga  

Wella Professionals , 5. detsember 2019, 20:36
Kaasaegne elustiil ei mahu enam üheksast viieni kestvasse päeva – tegusa tööelu ja lõputute koduste toimetuste kõrvalt on naistel järjest raskem aega maha võtta, hinge tõmmata ja ennast nii füüsiliselt kui ka vaimselt koguda. Kuna puhkamine ja lõõgastumine kipuvad toimetuste nimekirja lõppu jääma, siis pole ime, et seda on näha ka unarusse jäetud juustes, mida pole aega salongis hooldamas käia või millele leitakse hetk ainult kiireks lõikuseks.

Wella Professionals kõrgefektiivne INVIGO hooldussari aitab taastada juuksed kiirelt ja tõhusalt ning vastata samas juuste kõigile vajadustele. Sarja tooted sisaldavad INVIGO-Blends koostiseid – kõrgetasemelise tehnoloogia, tõhusate koostisainete ja vitamiinide triot, mis lisab kohe juustele energiat ja parandab kasutaja enesetunnet. Elujõutud juuksed muutuvad vaid paari minutiga energilisteks.

Sealjuures sisaldavad Invigo tooted rohkem kui 76 protsenti looduslikke või looduslikku päritolu koostisaineid! (Välja arvatud Nutri-Enrich Warming Express Mask)

Wella Professionals Invigo sarja taga on teadus 

Wella Professionalsi INVIGO tooted sisaldavad kõrgefektiivseid INVIGO-BlendsTM koostiseid – iga sari koosneb hoolikalt valitud koostisainetest, kõrgetasemelisest tehnoloogiast ja vitamiinidest, mis pakuvad tõhusad hoolduslahendused ja vastavad juuste kõigile vajadustele.

Juuste värvimine ja toonimine on tänapäeval tavapärane, aga kuidas hooldada värvitud juukseid, et värv püsiks säravana kauem?

Invigo COLOR BRILLIANCE hooldussari on just värvitud juustele, et pakkuda hetkega särav värv ja kuni seitsmenädalane värvikaitse.

KOHE SÄRAVAM VÄRV. KUNI SEITSMENÄDALASEKS VÄRVIKAITSEKS.*

Color Brilliance-Blend™ on tõhus kooslus uutest koostisainetest, mis säilitavad värvisära ja kaitsevad värvitud juukseid. Vaske ümbritsevad molekulid säilitavad sära. Histidiin ja E-vitamiin aitavad pärast värvimist kontrollida oksüdatsiooniprotsessi ja kaitsevad värvi (tänu Anti-Oxidant Shield tehnoloogiale). Sõrmlaim sisaldab rohkelt antioksüdante ja vitamiine.

Aroom

Kontrastne aroom, mis sisaldab värskendavaid tsitruseid ning puidust, pehmet ja õrna alatooni.

Toote tasakaalustatud madal pH aitab kutiikulit pärast värvimist sulgeda, et värv püsiks juustel kauem. Muudab juuksed pärast värvimist meeldivalt pehmeks.

Tagab kauapüsiva värvikaitse kuni seitsmeks nädalaks ning lisab juustele sära ja elujõudu.

Kingi endale või lähedastele kaunis INVIGO BRILLIACE värvitud juuste komplekt! Brilliance komplektis: shampoon, palsam, mask, Värvisära BB sprei ja Booster – sära võimendaja. Komplekti väärtus 112,00 EUR

Nautige juuste kiiret taastust Wella Professionalsi INVIGO sarjaga!

Osalege loosimises Instagram#WellaProfessionals.Estonia. 

Wella Progfessionalsi Invigo tooted on saadaval parimates juuksurisalongides, Tallinna ja Tartu kaubamajas, Stockmanni kaubamajas, I.L.U kauplustes ja Tradehouse kauplustes üle Eesti.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee