Maailm

The Guardian viskas tukkuva Jüri Ratase üle nalja (100)

Toimetas Greete Kõrvits, 4. detsember 2019 21:42
„Ma ei tea, kes see härrasmees vasakul on, kuid võin öelda: ta on igaüks meist.“Foto: AP/Scanpix
Londonis toimunud NATO suurkohtumisel tehtud fotodele kirjutas The Guardiani kolumnist Hannah Jane Parkinson oma humoorikad tõlgendused ja pildiallkirjad. Ühel foto all viskas ta nalja ka pealtnäha tukkuma jäänud (või ära tüdinud) Jüri Ratase üle.

Parkinsoni fotokirjeldusi võib lugeda SIIT. Küll lõõbib ta Prantsuse president Macroni üle, kes ühel fotol näeb välja nagu koolijüts, kes tunni ajal kirju saadab, küll Melania Trumpi kostüümi üle, mis meenutab üht koiliblikat.

„Ma ei tea, kes see härrasmees vasakul on, kuid võin öelda: ta on igaüks meist,“ kirjutab Parkinson pildi all, kus Macroni ja Merkeli kõrval istuv Eesti peaminister näib tukastavat. Võib-olla viitab Parkinson sellele, et NATO kohtumine võis olla üsna igav või tüütu, võib-olla aga hoopis mõtleb kõigile olukordadele, kus igaüks meist ühel või teisel põhjusel kogemata silma looja laseb. Ikka juhtub!

Õigluse huvides olgu mainitud, et samas fotoseerias ning sama fotograafi klõpsatud järgmisel fotol on peaminister täiesti ärkvel ja ergas:

Foto: AP/Scanpix

Samal teemal

04.11.2019
Jüri Ratas pärast tippkohtumist: NATO on tugevam kui eales varem
04.11.2019
VIDEO | Kas tipp-poliitikud viskasid koos Trumpi üle nalja?
04.11.2019
VIDEO | Elizabeth II tõreles tütrega, et too Trumpi ei teretanud

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee