Eesti uudised

Kas Kiviõli koolidirektorit üritatakse poliitilistel põhjustel maha võtta?

Hindrek Pärg / Delfi, 4. detsember 2019 20:57

8 KOMMENTAARI

valija/ 6. detsember 2019 22:12
Koolide direktorid ei tohiks kuuluda ühtegi erakonda, siis oleks rahu majas. Reformikad ei oska kaotada ja lasevad end täitsa põhja ja see ongi väga hea. Edu KAKAle. Rahulikke Jõule kõigile !
t
Triinu/ 5. detsember 2019 19:59
Inetu oli selle meeleavalduse juures see, et õpetajad olid vedanud tunnist vallamaja ette algklasside õpilased, kõige väiksemad juntsud, suuremaid, keskkooli õpilasi seal küll näha ei olnud. Reformierakondlasest endine vallavanem paistis seal oma väikese seltskonnaga organiseerija olevat ja pildus seal suust ikka päris tobedusi välja. Tundub väga ebameeldiv tüüp olevat. Direktor oleks ikka pidanud koolijuhiks jääma, mitte poliitikaga tulihingeliselt tegelema. Pha oli vaadata neid väikseid lapsi, kes ilmselt ise ei saanud arugi, miks nad seal peavad hõikuma.
r
Richard/ 5. detsember 2019 17:49
Siit kumab selgelt läbi, et reformierakond teeb jõuetuid katseid vallas võim tagasi saada, kaasates sellesse räpasesse mängu isegi lapsi. Kooli direktor ei tohiks korraldada koos oma erakonnakaaslase, endise vallavananema võimule tagasi upitamiseks ja enda koalitsiooni tagasi saamiseks koolis üritust, kus osalevad ka õpilased. See oli ju puhas propaganda üritus, mille eest sai kooli direktor ka ametist tagastamise osaliseks. Nii see pidigi lõppema, kui direktor, kellel artiklist loetu põhjal oli tal enngi olnud sellelaadseid pahandusi, ei ole ilmselt järeldusi teinud.
v
...kooli direktor ametist tagandamise osaliseks./ 5. detsember 2019 17:53
vabandan, väike vigade parandus
m
Muretu/ 5. detsember 2019 11:13
Lastele peab õpetama oma kodumaad, emakeelt, rahvast ja kultuuri armastama. mitte aga seda, kuidas oma riiki paljaks varastada. Laste töö on õppimine, poliitikaga tegelemine.
a
aga see ju norm/ 5. detsember 2019 08:38
Tänaseks on poliitika ,ehk kallutatud tegevus jõudnud isegi lasteaedadesse ja vanadekodudesse , mis siis veel koolidest ja valdadest rääkida. Võimiharus on hakanud kõikjal oma laastavat tööd tegema.
ü
üritus on ainult koolide direktoritele/ 5. detsember 2019 08:15
Reformi propagandat niigi kõik kohad täis! Kool pole koht kus oma maailmavaadet peale suruda!
s
saan volikogust aru/ 5. detsember 2019 01:46
Politiseeritud kool ei ole hea asi...

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee