Jõulud | Sisuturundus

Münt on eriline kingitus, millega annad kaasa hingesoojust 

Aurea Regina, 4. detsember 2019, 14:48
Foto:
Imehea idee on kinkida münt, mis sobib nii kirglikele kogujatele kui ka heale sõbrale, oma kallimake või ka lapse sünni puhul. Kuna münt erineb suure tõenäosusega traditsioonilistest kingitustest, jääb kinkija pikaks ajaks meelde. Münt omab väärtust isegi paljude aastate pärast – nii materiaalses kui ka emotsionaalses võtmes. Münt on isikupärane ja väärt kingiidee!

Jõuluks kingitav münt ei pea olema jõuluteemaline. Mündipood Aurea Regina annab mitu head nõuannet, mida valida kallile inimesele:

Kaitseingel – 1 /2 grammine puhtast kullast münt on imeilus kingitus, mis sobib oma väikeste mõôtmete poolest ka talismanina kaasas kandmiseks.

Unts õnne! Imeilusal roosa kullaga kaetud hõbemündil on looduslik neljaleheline ristikheina leht, mis teeb ka kõik mündid kordumatuks!

Igavesti Sinu! Suurepärase disaini ja sõnumiga hõbemünt kõige armsamale! Südamekujulise mündi reversil on jôuluteemasse imeliselt sobiv inglipaar.

Väike printsess - Hällilaul. Imeilus hõbemünt mängutoosiga karbis on kaunis mälestus väikese lapse esimestest jõuludest.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee