Eesti uudised

Meelis Vetevool: see oleks ettevõttele laastav hoop

REKORDILINE HÄVITUSTÖÖ: täna selgub, kas M.V.Wool peab 1,3 miljoni eest kala ahju ajama

Henry Linnard, Liina Hallik , 3. detsember 2019 00:02

8 KOMMENTAARI

d
demagoogia/ 3. detsember 2019 17:29
"VTA sõnul tunnistavad Vetevoolud, et nende tehased on listeeriaga saastunud. „Kaebaja tunnistab, et puhastab tehaseid, et tagada listeeriabakteri täielik kõrvaldamine. Seega nad tunnistavad ise, et tehased on saastunud. Kui tehased on saastunud, ei saa seal toitu käidelda,“ leidis VTA esindaja." See on taotuloogiline demagoogia (väite tõendamine ümbersõnastatult iseendaga). Ilmselgelt tootimisliine tuleb küürida ja sellest midagi pahatahtlikku välja õngitseda näitab tõelist ametnikuidi""tsust.
d
demagoogid/ 3. detsember 2019 17:28
"VTA sõnul tunnistavad Vetevoolud, et nende tehased on listeeriaga saastunud. „Kaebaja tunnistab, et puhastab tehaseid, et tagada listeeriabakteri täielik kõrvaldamine. Seega nad tunnistavad ise, et tehased on saastunud. Kui tehased on saastunud, ei saa seal toitu käidelda,“ leidis VTA esindaja." See on taotuloogiline demagoogia (väite tõendamine ümbersõnastatult iseendaga). Ilmselgelt tootimisliine tuleb küürida ja sellest midagi pahatahtlikku välja õngitseda näitab tõelist ametnikuidiootsust.
t
Tädi Maali/ 3. detsember 2019 14:42
Kas Õhtulehel on nüüd uus mood, kui peaaegu 300 pluss punkti on täis, võetakse arv 0-i maha ja hakkab otsast peale? Oo my good, mida kõike Eesti meedias näha saab!
s
sõna sekka/ 3. detsember 2019 14:20
Kõik on kooris Wooli toetamas , aga kui keegi annab otsad , kas ka siis olete samal arvamusel ? Selliseid otsuseid ei tehta emotsioonide pealt !
k
külluse aeg/ 3. detsember 2019 12:27
Selline toidu raiskamine ennustab küll sõda.
s
Suitsukala/ 3. detsember 2019 09:46
Kuumsuits hävitab kõik bakterid. Peaaegu sama kole, kui see sigade põletamine seakatku ajal.
t
Tädi Maali/ 3. detsember 2019 07:44
Selle tehase põhjalaskmine oligi eesmärk.Üks sots hävitas alkoholi tulu Eestile,uus tegija, vist reform, laseb põhja toiduainete tööstuse.Pärast hea näägutada, näete, milline Ratase valitsus,viis majanduse langusesse, riigile raha ka ei laeku.See on lausa kuritegelik vandenõu riigi vastu.Süüdlased tuleb kohtusse kaevata ja mitte ainult Vooli poolt!
k
3. detsember 2019 15:21
kuskilt peab alustama, riigi peab kuidagi põhja saama

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee