Maailm

Avaldatud 2. detsembril, täiendatud 6. detsembril kell 9.55

RAHVAS JUUBELDAB: India politseinikud lasid maha neli grupivägistajat (54)

Toimetas Aadu Hiietamm, 6. detsember 2019, 10:00
RÕÕM: Kohalikud reageerisid nelja grupivägistaja tapmisele rõõmuhõisetega.Foto: EPA/Scanpix
India politseinikud lasid täna kuriteo taaslavastamise ajal tehtud  põgenemiskatsel maha neli meest, keda süüdistati 27aastase veterinaararsti vägistamises, tapmises ja põletamises, vahendab Ilta-Sanomat. Kohalik elanikkond reageeris uudisele juubeldustega. 

27aastane veterinaararst jäi kadunuks möödunud nädala kolmapäeval Hyderabadi lähistel. Naise söestunud surnukeha leiti järgmisel päeval. Politsei pidas kinni neli kahtlusalust.

Seni teadaolevalt parkis veterinaararst läinud nädala kolmapäeval oma motorolleri ja jätkas teekonda taksoga. Kui ta õhtul kella üheksa paiku motorolleri juurde tagasi jõudis, oli selle üks rehv tühjaks lastud. Seda oli teinud nelik, kes naisele seejärel abi pakkus. Abi asemel vägistasid mehed naise ning lämmatasid ta  hiljem surnuks, et vaigistada appikarjeid. Seejärel viisid nad surnukeha 25 kilomeetrit eemale maanteesilla alla ja panid selle seal põlema. 

Meeleavaldajad nõudsid New Delhis vägistajate ülespoomist.Foto: Imago/Scanpix

Jõhker kuritegu vapustas kogu Indiat. Mitmel pool toimusid meeleavaldused, millel nõuti kurjategijate ülespoomist. Hyderabadis piirasid tuhanded meeleavaldajad politseijaoskonda ja nõudsid kurjategijate loovutamist, et mõista omakohut. Seetõttu reageeriti ka pärast kahtlusaluste mahalaskmist rõõmuhõigetega.   

Samal teemal

18. juuli 2018, 09:53
Indias vägistasid 17 meest alates jaanuarist korduvalt 11aastast tüdrukut
25. august 2017, 14:29
Isehakanud vaimne guru mõisteti Indias vägistamise eest süüdi
8. märts 2016, 21:03
JUBE NAISTEPÄEV: Indias vägistati neiu ja pandi seejärel põlema
31. mai 2014, 23:01
Indias vägistati 14- ja 16-aastane tüdruk ning poodi

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee