Eesti uudised

„TULE SIIA, NEEGER!“ Kas eestlased on rassistid?

Juhan Mellik, 1. detsember 2019, 17:29

6 KOMMENTAARI

o
Oswald/ 2. detsember 2019, 16:13
Küsimus Õhtulehele - millal kaob Õhtulehest tsensuur? Ehk teisisõnu - GLAVLIT?
a
Anna/ 2. detsember 2019, 07:11
Minul ei ole midagi välismaalaste vastu, kui kohtan neid tänavad. Tulge ja sobituge meie elu ja oluga. Mulle ei meeldi, kui võõramaalased hakkavad nõudma, et neile tuleb siin nende kultuuriruum ehitada. Minu jaoks nii ongi ja kui see on rassism, mis asi see rahvustunne siis on?
j
Juulius/ 2. detsember 2019, 06:35
Sabur küsib, kas see ,et läheb bussi ja keegi ei paku talle istet, on ra.ssism? Mina küsin, et miks peaks keegi parimas eas meesterahvale bussis või mingis muus sõiduvahendis istet pakkuma? Istud siis, kui vabu kohti on ja kui pole, seisad püsti. Nii lihtne see ongi.
k
Kes nüüd hullemini ütles?/ 2. detsember 2019, 04:24
Tulnuka meelest siis osa eestlasi ei oska käituda ja ja teine osa on lihtsalt id ioodid. Artiklist: ”Kas eestlased on siis ra ssistid? Mitte tingimata. „Paljud ei tea, kuidas käituda, seepärast ütlevadki halvasti. Nemad on ig norandid,“ tõdeb Walker. „Ja peale nende on veel lihtsalt id ioodid, kes ei hooli.“ Viimastega pole midagi peale hakata, aga õnneks on neid ka märksa vähem”.
z
zavvikas/ 1. detsember 2019, 20:06
Zavoodi juhtumis oli välismaalane lihtsalt vaheldus kohaliku päti jaoks. On punt kiilakaid ja muid imelikke, kes selles baaris käivad põhiliselt eesmärgiga varastada. Baari külalised jätavad oma joped nagisse või tooliseljale, ega keegi ei pane tähele, kui taskute kallale minnakse. Ja inimesed ei õpi, pätid saavad sealt tihti hea noosi.
j
juku/ 1. detsember 2019, 18:49
Aga ega need mustad mehed eriti ikka ette ei kujuta meie olukorda. Mida ta oma aafrika onnis ütleks, kui iga paari sammu tangant oleks põõsas valge mees, sama ka selle pakistanlasega.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee