Sisuturundus

Ei poodides tunglemisele! Soeta kingid e-poodidest – Reset.ee tuleb appi! 

Reset.ee, 29. november 2019, 11:42
Foto: Envato Elements
Taaskord on kätte jõudmas imeline ja eriline jõuluaeg. On hetk, et korraks peatuda ja mõelda, kuidas lähedastele pühade ajal rõõmu valmistada. E-ostlemine pakub suurepärase võimaluse, kuidas kingid mugavalt välja valida ja koju tellida. Siinkohal tuleb appi Reset.ee ning pakub jõulukinke eriti soodsate hindadega.

Ilma et peaksid selleks ülerahvastatud poodides tunglema või järjekordades tammudes aega raiskama, saad ostud sujuvalt isiklikust nutiseadmest või sülearvutist ära teha. Internetis ostmine aitab säästa nii aega, närve kui raha – e-poes sünnivad kaalutletud ostuotsused, mida ei varjuta hetkeimpulss. Paljud nendest inimestest, kes oma aega väärtustavad, teevad ostud peamiselt internetis. Kuid selleks, et saaksid õigel ajal kohale jõudnud kinkidest tõeliselt rõõmu tunda, on mõistlik teha sisseostud juba varakult ära, näiteks kaks-kolm nädalat enne pühi. 

Reset on oma e-poes põhjalikult mõelnud, kuidas kliente paremate kingiotsuste tegemisel aidata. Eesmärk on, et kõik, mida ostad, oleks nii vajalik kui väärtuslik ning saaksid just seda, mida sobib kinkida nii oma parimale sõbrale kui perekonnale. Niisiis annab Reset.ee mõned vahvad tänavused kingisoovitused.

1. Oculuse virtuaalreaalsusprillid – tegemist on arvuti videokaardiga ühendatava seadmega, millel on sisseehitatud ekraan. See võimaldab mängida erinevaid arvutimänge ja simulaatoreid täieliku 3D toega. Seade tunneb ära selle, kas keerad või kallutad oma pead ja juhib 3D pilti vastavalt sellele. Koos pea liigutamisega liigub kaasa ka virtuaalne maailm – täpselt nii, nagu oleksid ise seal sees ja vaataksid ükskõik millises suunas ümberringi. Reset.ee tootesortimendist võib leida Oculuse ja HTC virtuaalreaalsusprille.

2. Elektriline hambahari – väga vajalik tervisetoode. Mitmed uuringud on näidanud, et elektrilise hambaharja kasutamisel saavutatakse katu eemaldamisel tunduvalt paremaid tulemusi kui tavalise hambaharjaga. Hambaarstid soovitavad elektrilisi hambaharju ka lastele, vanuritele või nendele, kelle käelised tegevused võivad olla piiratud. Selle tootega saad endale loomulikult valged hambad!

3. JBL kaasaskantav kõlar – iga muusikasõbra unistus! Mõeldud neile, kes otsivad puhtaimat ja võimsaimat heli. Ideaalne inimestele, kes tahavad paindlikku kõlarit, mis sobib kõikjale. JBL viib maailma, kus põimuvad heli ja tehnoloogia, muutes kuulamiselamuse enneolematuks.

4. Mürasummutavad kõrvaklapid – digitaalne mürasummutus vähendab oluliselt erinevatest ümbritsevatest heliallikatest kostuvat müra. Need kõrvaklapid on täiuslikuks vahendiks, kui soovid teel olles või reisides nautida muusikat pikalt ja murevabalt. Reset.ee e-pood mõtleb oma kliendi rahakotile, seega on mürasummutavad klapid müügil eriti taskukohaste hindadega!

5. Blenderid – ülipraktiline kodumasin ning eriti suurepärane valik, kui tahad valmistada köögis midagi põnevat ja tervislikku. Multifunktsionaalse blenderiga saad oma pere toidumenüü veelgi rikkalikumaks muuta.

Reset.ee e-kaubamaja soovitab oma klientidele jõuluostudena nii mainitud viite toodet kui loomulikult kõike muud, mida poes pakkumisel!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee