Müstika

Selle nädala horoskoop: kes tõmbub endasse, kes räägib vanad probleemid selgeks? 

Naisteleht, 4. detsember 2019, 06:00

JÄÄRPüüa näha inimesi sellistena, nagu nad on. Aeg on soodne reisimiseks ja õppimiseks. Seltskondlike sidemete kaudu võivad avaneda uued huvitavad võimalused.Pane tähele! Kasuta kolmapäeval häid energiaid, et olla ka inimestele enda ümber inspiratsiooniallikaks. Edasi võib elu veidi keerulisemaks muutuda ning tuleb olla hoolsam ja ettevaatlikum. Joo mõnusaid ja rahustavaid taimeteesid.

SÕNNSeltskondlik suhtlus võib kokku viia okultismiga. Õnnestumised on paljuski kinni su oskuses vältida teravusi, samas ei tohiks liialt endasse tõmbuda. Õnneks oled üldiselt sõbralik nii tööl, pere keskel kui ka sõpruskonnas.Pane tähele! Reedel on rõhk lähisuhetel. Oht on kellegi lubadusi liialt uskuda. Pühapäeval on oodata üllatusi või segadust. Uuel nädalal on raske rutiiniga leppida, kuid sul on anne oma tegemised huvitavamaks teha.

KAKSIKUDHästi tehtud töö pakub suurt rõõmu, aga oluline on mitte üle pingutada. Meeleolud võivad kiiresti muutuda: kord tõmbud enesesse, kord kaldud vaidlema ja oled kärsitu. Ole valmis kompromissile minema.Pane tähele! Nädalavahetusel võib kas sinu enda või mõne lähedase inimese käitumine olukorra pingeliseks ajada. Võib-olla tuleks mõni eiratud probleem nüüd selgeks rääkida.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

2. detsember 2019, 20:00
HOROSKOOP | Detsembrikuus tuleks keskenduda endale ja tajuda enda sees olevat õnne

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee