Jõulud | Sisuturundus

Uudne ja omamoodi pulberküünal sobib jõuluaega kui valatult! 

Pulberkuunal.ee, 28. november 2019, 16:34
Pulberküünla mustas ja elegantses pakendis peitub puhas rõõm, soojus ja sära. Ava pulberküünal ja lase õnnel valguda enda ellu. Lase selle puhtal sisul anumasse voolata, torka sisse parimate soovidega taht, süüta see ning oota enda soovide täitumist. See ei ole lihtsalt küünal – see on õnne täis PULBERKÜÜNAL.

Powder Candle pulberküünal on pulbri kujul küünal, mis on sinu laual alati ilus. See ei tahma ega jäta üleliigseid jääke nagu näiteks sammasküünlad. Pulberküünal näeb laual alati uus välja, sest selle värskendamine on lihtne.
Pulberküünal on puhas ja looduslik, see on täielikult taimset päritolu. Ei grammigi tervisele kahjulikku parafiini!

Pulberküünla jaoks saad kasutada enda lemmikanumat, mis on vähemalt 8 cm lai ning mittepõlevast materjalist.

Kuidas pulberküünalt kasutada? SEE ON LIHTNE!

Küünla ettevalmistamine

1. Vala küünlapulber mittesüttivasse anumasse. Anuma soovituslik laius on vähemalt 8 cm. Laias anumas ei põle küünlarasv äärte külge. Nii saad hoida küünla alati kauni ja uuena.
2. Torka anuma keskele küünlapulbri sisse küünlataht. Jäta küünlatahi ots umbes 1 cm välja.
3. Süüta küünal ja naudi puhast ning sooja valgust.

Küünla kustutamine:

Kasuta küünla kustutamiseks küünlakustutajat või paiguta anuma peale mittepõlev kaas. Küünalt kustu puhudes on oht küünlapulber anumast välja puhuda.

Küünla järjekordne kasutamine ja värskendamine:

Kui soovid küünalt uuesti süüdata, siis kontrolli küünlatahi järelejäänud pikkust. Selleks tõsta tahkunud küünlarasv sõrmedega pulbri seest välja ja vaata, kas küünlatahti on piisavalt järel. Kui küünlataht on otsas või soovid anda küünlale uut ja värsket välimust, siis viska tahkunud küünlarasv ära, täida anum sobilikus koguses küünlapulbriga, torka sinna uus küünlataht ja süüta küünal.

Kui tahti on eelmisest põlemiskorrast piisavalt järel, võid paigutada tahenenud rasva pulbri peale tagasi ja süüdata küünla. Kaunis tahenenud küünlarasv on kui kroon säraval pulbril ja annab ilusat efekti.

Pulberküünal on võitnud juba tuhandeid südameid ning kaunistab kodusid, mis on täis soojust ja õnne. Pulberküünal toob edukust ja rahulolu firmadesse, kes on selle enda jaoks avastanud. See kaunistab üritusi ja tähtsaid sündmusi enda puhta leegiga. Samuti see ei taha ja jätab kasutatavad anumad puhtaks.

Vaata küünlapulbri õpetusi ja nippe kodulehelt!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee