Jõulud | Sisuturundus

Kingi tervist – pärast 10 rullmassaaži protseduuri tunned muutust nii sisemiselt kui välimiselt! 

Beautiful Me, 28. november 2019, 14:48
Juba kolmandat aastat järjest on Beautiful Me kehasalongi rullmassaaž väga nõutud kingitus, mis on saanud hulgaliselt sooja tagasisidet ja tänusõnu kingisaajatelt.

Rullmassaaži saadetakse kalleid inimesi ligidalt ja kaugemalt, sest väga hea võimalus on kingitus edastada posti teel otse kodulehelt. Kes aga tahab selle tervisest pakatava rullmassaaži ise kingikotti pista, saab ilusad kinkekaardid kohe kätte kümnest erinevast asukohast (mis asuvad kaheksas linnas üle Eesti).

Kui leidub veel keegi, kes ei ole kuulnud Beautiful Me kehasalongist, siis siin on väike tutvustus. Saa teada, miks see kinkekaart ei ole lihtsalt kinkekaart – see on hoopis midagi erilist, mis näitab, et hoolid kingisaajast.

Loomulikult ei tohi unustada ka ennast ja oma tervist, sest kõik algab ju sinust.

Beautiful Me kehasalong on maailma esimene rullmassaaži nutisalongide kett. Ühtlasi on tegemist rullmassaaži edendajaga Eestis, kes on teinud selle protseduuri tuntuks.

Beautiful Me kehasalongi rullmassaaž on tõestatud toimega protseduur, mis tõstab keha immuunsust, taastab organismi ja lihaseid, viib kehast välja sinna seisma jäänud jääkained ning vähendab kõige sellega keha ümbermõõte. Rullmassaaž on naiste parim kaaslane tselluliidiga võitlemisel ning ühtlasi väga efektiivne ja tugev massaaž nii meestele kui naistele (mis paneb keha tööle nii nagu peab).

Kogemused näitavad, et 10 korra kuuriga kaotab inimene oma kehalt tavaliselt rohkem kui 20 cm. See on ainult väline muutus, sest tõeline erinevus on tervise paranemises. Rullmassaaž aitab hoida keha terve ja puhtana, sest see paneb organismis oleva lümfisüsteemi tööle ning viib välja sinna kogunenud haigust tekitavad mürk- ja jääkained. Paistetused ja paistes oleku tunne on üheks märgiks, et kehas on probleeme lümfisüsteemi töös.

Muutusi tunnevad ka need, kellel otseselt millegi üle kurta ei ole. Toimet on tunda juba pärast esimest korda!

Rullmassaaž on väga vajalik ka meestele. Järjest rohkem on mehi, kes on seda proovinud ning toimest positiivselt üllatunud.

Beautiful Me kehasalongides on võimalus nautida protseduuri koos kaaslasega või võtta aega iseendale privaatsetes ühe masinaga toas.

Privaatsus, kodune ja soe tunne ning tõestatud toimega rullmassaaž – see kõik on sinule mugavalt kättesaadav ja taskukohase hinnaga.

Kümme hubast ja privaatset Beautiful Me kehasalongi Tallinnas, Tartus, Narvas, Pärnus, Rakveres, Haapsalus, Kuressaares ja Võrus panevad külastaja tundma kodust soojust ja emotsiooni nagu oleks külla saabunud parimale sõbrale.

Vaata lisainfot Beautiful Me kodulehel www.kehasalong.ee! Sealt leiad ka kingipoe, kus saad saata kingituse postiga – kingitus edastatakse sinu eest tasuta!

Jõuluvana täidab kingikoti ja hoolitseb enda tervise eest Beautiful Me kehasalongis. Lisainfo ja kingipood SIIN

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee