Kommentaar

Ats Miller | Hariduses ei tohi latti alla lasta

Ats Miller, kirjanik, EKRE, 27. november 2019, 19:31

4 KOMMENTAARI

õ
Õige/ 1. detsember 2019, 23:34
Ei tohi latti alla lasta, aga lati alt läbiminekut ei keela keegi. Mu lapselaps käis 2 aastat Usa koolis kuuendas klassis ja see klass oli meie kolmanda klassi tasemel. Nt ei teadnud isegi kaardi pealt, kus on euroopa jne.Rohkem nagu polegi mõtet rääkida. Meie omad on professorid mõne arenenud riikide laste kõrval. Ehk oleks edaspidi ka niimoodi.
m
Meile räägitakse/ 29. november 2019, 03:16
Peame häbenema,et eesti lapsed on liiga targad.
a
Ats!/ 28. november 2019, 07:17
Hariduses on latt juba ammu alla lastud. Imelikud pealkirjad, mida võib nii ja naa tõlgendada. Väga palju on ajakirjanduses ja televisioonis kirjavigu. Nimed tihti kirjutatud väikese tähega jne. Kas nii me õpetame omi lapsi?
j
juga/ 28. november 2019, 00:52
Eksameid ei tohi ära kaotada. Jätame siis ära ka sõidueksami, tekitab liigset stressi. Kes on autokoolis oma 20 tundi ära tiksunud, saab load? Kuigi vaadates praegust sõiduoskust, tundub et nii ongi. Ja põhiharidus ei eeldagi mingile valdkonnale spetsialiseerumist, see ongi n.ö. silmaringi ja mõtlemist arendav etapp, baasharidus. Põhikooli eksamid näitavad, kas midagi peale läbimise ka omandatud on. Ja kui ei ole, siis ei pea saama ka sellekohast paberit, et nagu oleks.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee