Krimi

Täiendatud! 

Kohtla-Nõmmel suri kolm meest, kes koos alkoholi tarvitasid (13)

Ohtuleht.ee, 27. november 2019, 16:25
Foto: Stanislav Moshkov
Politsei teatas, et 25. novembril leiti Kohtla-Nõmmel Männiku tänava korterist vägivallatundemärkideta 45aastase mehe laip. Korrakaitsjad märkisid, et tegemist võib olla mürgitatud alkoholiga.

Novembrikuu jooksul on tegemist juba kolmanda surmajuhtumiga Kohtla-Nõmmel. Uurimisega on tänaseks tuvastatud, et kolm meest tarvitasid ühiselt alkoholi. Sellest tulenevalt ei saa välistada, et meeste surma põhjuseks võib olla alkoholimürgitus, kuid täpse põhjuse selgitab välja ekspertiis.

 

Jõhvi politseijaoskonna juht Andreas Kliimanti sõnul ei ole Kohtla-Nõmme piirkonnas politseile teadaolevalt probleeme olnud salaalkoholi levikuga.

„Vähemalt ei ole piirkonnapolitseinikele selles osas signaale laekunud. Mis puudutab hetkel uurimises olevaid juhtumeid, siis menetluse eesmärgiks on täpsemalt selgitada, kas kolm surmaga lõppenud ajaliselt ja ruumiliselt lähestikust sündmust on kuidagi omavahel seotud, muuhulgas kas tegu võis olla alkoholimürgistusega või selle liigtarbimisega,“ lisas Kliimant.

Viru ringkonnaprokuratuuri pressinõunik Jelena Filippova kinnitas, et praegu ei saa täpset surmade põhjust veel öelda. „See selgub uurimise käigus. Ega seal ei pruugi olla mingit mürgitamist, see võib olla näiteks salaalkohol või muu kahtlase päritoluga alkohol,“ kommenteeris ta.

Politsei palub kõigil, kellel on informatsiooni piirkonnas võimaliku kahtlase päritoluga alkoholi olemasolu kohta, võtta ühendust politseiga telefonil 112.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee