Eesti uudised

LIBEDUSEOHVER: näha polnud midagi, ainult must jää!

PISARAD JA KARJED: jääga kaetud Tallinna tänavail langes inimesi loogu 

Juhan Mellik, 27. november 2019 15:57
ITK erakorraline vastuvõtt.Foto: Robin Roots

„Viru keskuse bussiterminali trepil kukkusin. Isegi täpset kellaaega mäletan – kell veerand üheksa,“ räägib kolmapäeval randme vigaseks kukkunud ja pea poole päevast pealinna traumapunktis veetnud Kersti, kes ei olnud oma õnnetu saatuse poolest sugugi  ainuke. 

Ida-Tallinna keskhaigla erakorralise meditsiini osakond oli täna kindlasti üks nõutumaid sihtkohti Tallinnas. Veel kella kümne paiku hommikul  jagub ootajatele ruumi. Saabuda saab kahel peamisel moel. Esiteks kas takso või mõne lähedase inimese autoga. Või siis kiirabiga, nagu tegi Kersti. 

„Ootasin masinat ligi kolmveerand tundi,“ ütleb naine, kelle sõnul võis juba  õhtupoolikul saada aru, et teeolud kisuvad vaenulikuks. Sestap hoidus ta saatuslikul hommikul targu igasugusest tormamisest ja äkilistest liigutusrest. Olgugi, et parasjagu viisid sammud ühe bussi pealt teisele. „Kõndisin nagu part üksikute sammude haaval, ikka ei aidanud,“ vangutab hädaline pead. Palja silmaga mingit libedust näha ju ei olnud. Näha polnud ka mingisugust liiva, soola või muud tõrjevahendit. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

07.01.2021
Müüdid ja tegelikkus: võitlus libeduse ja lumega
27.11.2019
ÕL VIDEO | Tänavaküsitlus: kas ootamatu libedus hoiab eakamaid linnatänavatelt eemal?
27.11.2019
FOTO | Jõgeval käis haagisega veok kummuli
27.11.2019
ETTEVAATUST! Libedus jõudis ka Põhja-Eestisse, kukkunud inimesed ummistavad kiirabi

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee