Jõulud | Sisuturundus

Sära nagu põhjatäht! CooLifting kingib sulle noorusliku välimuse – ja seda ilma täitesüstideta! 

CooLifting, 28. november 2019, 11:04
Põhjamaine naine soovib ju särada kui põhjatäht – siinkohal ulatabki abikäe CooLiftingu protseduur. CooLifting on lihtne ja nõeltevaba hooldus, tänu millele saab kõigest viie minutiga kogeda tuleviku võitlust vananemise vastu.

CooLifting on loodud kiiresti ja lihtsasti täiustama kogu näo piirkonda. Saavutamaks parim liftingu tulemus, mis silub ja puhastab nahka, tuleb järgida erilise tähelepanuga kõige tundlikemaid kohti, kuhu tekivad kortsud näoilmete tegemisel ja gravitatsiooni mõjul: silma ümbrused, otsaesine, kulmud, põsed ja huulte piirkond.

CooLifting näeb ette 3 tüüpi protseduure:

- Üksik protseduur: see tagab kohesed tulemused pärast esimest hooldust. Lifting efekt silub ja puhastab nahka, eemaldab pindmised kortsud ning vähendab sügavaid kortse. 

- Intensiivne hoolduste kuur: koosneb 8 protseduurist kuus (kaks korda nädalas), et saavutada noorendav efekt. See tagab kollageeni tootmise stimuleerimise, elastiini ja nahakudede taastumise, mis parandab naha tekstuuri ja kvaliteeti.

- Järelhooldus: kord kahe nädala tagant, et säilitada tulemus.

Igale inimesele teeb kosmeetik sõltuvalt tema nahatüübist personaalse hoolduste plaani.

CooLiftingu protseduur on hea alternatiiv klientidele, kes ei soovi täitesüste. Pärast kiiret ja tõhusat protseduuri võib koheselt oma päeva toimetuste juurde naasta, kartmata paistes nägu.

CooLiftingu protseduuri saab nautida nii Tallinnas, Tartus, Raplas kui Rakveres. Tutvu SIIN, millistes salongides on see võimalik!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee