Poliitika

BLOGI | Peaminister Jüri Ratas „Esimeses stuudios“ Lemetti ja Järviku ametist vabastamisest: juhtimisprobleem sai lahendatud

Ohtuleht.ee, 26. november 2019 21:35

99 KOMMENTAARI

h
heh/ 27. november 2019 21:30
loen neid kommentaare ja ohkan, sest meil on jätkuvalt rumalaid inimesi, kes ei viitsi või ei oska asju ise näha ja analüüsida. Ega antud olukorras polnudki muud võimalust kui mõlemale kinga anda. Minu poolest oleks võinud Lemettile väänata veel otsa ka oma tööga mitte hakkama saamise paragraafi, aga ju valiti kõige lihtsam. Ta ei saanud oma tööga hakkama, vaadake mis jamad seal ministeeriumis on Järvik ei suuda ju nii lühikese ajaga kogu seda s*tta kokku keerata.,aga kantsler on seal juba aastaid. Lärmavad sotsoravad, nende toiduahel ja sealt siseinfot enam ei tiksu
t
televaataja/ 27. november 2019 19:04
Tubli, peaminister! Eilset saadet Esimene stuudio oli nauditav vaadata, küsimused said kõik vastused. Reporter Kuusk ei olnud kõige teravam pliiats, pidevalt küsis küsimusi üle, ilmselt lootes saada talle sobivat vastust, aga ei saanud.
o
ootaks rahu/ 27. november 2019 18:17
HÄSTI TEHTUD.Aga huvitaav keda järgmisena võtavad ette reffid koos KAKAGA?

p
Papi/ 27. november 2019 18:01
Kuidas nii? Jälle üks sahker-mahker! Õige olnuks endal tagasi astuda. Oli/on hea põhjus- lausa kingitus!
n
Nagu Stalin/ 27. november 2019 14:50
Pole inimest (valitsuses), pole probleemi.
l
lahendame probleemi valitsuses/ 27. november 2019 14:04
Ratas võib rääkida,mida EKRE lubab ja kogu see valitsus on juhtimisprobleemis
k
kõrge madallaup/ 27. november 2019 14:01
ei tea kas see ravimiamet on ka kallutatu,aga apteek kallis aitab või

s
selgus tõde/ 27. november 2019 13:42
Aivar Pau avas Postimehes täna artikliga "Lemetti ei ole pühak" maaeluministeeriumis toimunu tagamaid. Veendusin peale selle loo lugemist, et sigadusi teevad ka nn tipp-poliitikud. Kükk mees teab, mille eest talle õigusega kinga anti ja vaevalt ta edasi kohtasse veel kaebab.
p
Peep/ 27. november 2019 13:27
Mina olen invaliid sellepärast et reformistik valitsus kaotas ära ravi saamise võimaluse kohapeal. Hiljem pealinnas selgus et ravi on hiljaks jäänud. See mis E.Savisaarele tehti ei tehta ka kõige suuremale kurjategijale. See mõnitamine rikkus inimese tervist jne jne. Järvik on kullatükk nende kõrval.
a
Ah soo/ 27. november 2019 13:22
Nüüd võtavad reformierakondlased järgmise poliitiku ette. Hakkavad urgitsema, valesüüdistusi leiutama, laimu levitama. Ja ikka karistamatult. Millegi pärast reformierakondlastest minitreid ei sunnitud tagasi astuma ehkki oleks väga palju põhjust olnud.
õ
õiglane või mitte õiglane tegu Ratase poolt?/ 27. november 2019 13:21
õiglane?/ täna, 07:42 Mis asi siin õiglane oli? See oli jõupositsioonilt tehtud otsus, sest nii oli kõige lihtsam, hakka veel hiljem sarnaseid probleeme klaarima. Lemetti teeb õigesti, kui kohtusse läheb, sest tundub, et põhjendusi tema vallandamiseks Ratasel ei ole. Koostöö ei saagi laabuda kahe inimese vahel, kui üks, kasutades oma ministripositsiooni, teeb vääraid tegusid. Sellepärast koostööd ei olnudki. Tuleb ikka algpõhjusest alustada.
h
haruldaselt hästi öeldud - kas pätt või idio...t/ 27. november 2019 13:08
Vaatasin saadet/ täna, 10:03 ja Ratase jutust järeldus, ta on kas pätt, kes valetas või idio...t, valigu ise kumb :). Kuidas saab olla koostöö riigi vastu töötava ja erafirmade huvide teenistuses oleva ministriga? Ja kui minister vabastatakse kasvõi küündimatuse tõttu, siis ju ongi probleem lahendatud. Ratase loogika järgi, kui kedagi terroriseeritakse, siis tuleb tasakaalu huvides mõlemad vangi panna, et probleem lahendada?

t
to :Ei tea,/ täna, 09:51 miks KE töötab EKRE vastu/ 27. november 2019 13:00
Oh, sa väike ja rumalamast rumalam siniseäratuseummamuuduke, kuidas sa seda pole veel märganud et 1. hoopis EKRE töötab RE vastu ja kõigi nendest targemate eestlaste vastu 2. ja kas sa seda siis ka veel ei tea, et praegu on riigiohjad Helmede käes, Ratas on ainult kogu aeg peaministritoolil istuv ilumees.
s
selline on siis riigijuht! ptüi!/ 27. november 2019 12:48
Jüri on oma vaimselt isalt Edgarilt vassimise, keelutamise, puterdamise ja asjaolude moonutamise kohe eriliselt hästi selgeks õppinud. Vastik kohe kuulda seda meest, kes on kõige muu kõrval kõik väärtused jalge alla trampinud!
k
Kantsler Lemetti töölt tagandamine: / 27. november 2019 12:42
kuna kantsler Lemetti teatas minister Järviku k,or,rup,ts,io,onist ja tema valeotsustest, siis sellest hetkest muutis peaminister Ratas ko.r.r.up.t.sio.oni.st teatamise karistatavaks ja vallandaski selle alusel kantsler Lemetti. Aga kui kohtus selgub, et Lemetti vabastati ebaõiglaselt, siis on valitsus seadust rikkunud! Ja kui valitsus= Ratas, Helme Mart ja Seeder on Lemettti puhul seadust rikkunud, siis peavad need kolm tegelast siis ka Lemettile mitte rahvarahast, vaid OMAST TASKUST tagantjärgi saamata palga, veel 6 kuu hüvituse ja veel laimamise pärast suured valurahad Lemettile maksma.
k
Kaja ütles selgesõnaliselt,et miks te meiega valitsust ei moodusta?/ 27. november 2019 12:29
Ja siin ongi vastus sellele retoorikale, justkui peaminister hoiab toolist kinni, vastupidi, kajakene on 8 jooksvat kuud, vahetpidamata, kõiksugu viha ja valedega püüdnud peaministri toolile saada, ei tahaks uskuda, et Eesti rahvas on nii rumal, et ei näe mida kajakene üritab ja vallandatud kantsler on järjekordne mängukann kajakese pihus.
m
mustakas/ 27. november 2019 12:28
KUI kntsler keeldub tulemasat valitsuse istungile, siis pole ju koostööd ! Olgu minister kestahes. Hallooo, moderaatorid "! VALITE kommentaare ? !

m
mõtlik/ 27. november 2019 11:51
jäi selline mulje asjaajamisest: Minister tegi midagi valesti ,kantsler osundas tekkinud puudustele. Minister andis teada, et nende koostöö ei laabi ja lähtudes ATS § 96. , mis sätestab: " Ministeeriumi kantsleri vabastamine koostöö mittelaabumise tõttu." vabastatigi ka kantsler???
e
Ei tea,/ 27. november 2019 11:51
miks KE töötab EKRE vastu.....Ka lollustel on mingi piirmäär. Mida totramad on rumalused, seda kiiremini ka see konkreetne määr saavutab oma maksimaalse koguse. Sinna alla kuuluvad nii teod, jutud, väljapressimised, eelnenud kogemused, hetkel valitsev situatsioon jne. Ei tea, miks KE töötab EKRE vastu. Oma arukesega otsib ju Jürike kompromissi....
a
ats/ 27. november 2019 11:47
Oot oot kas eesti president pole käitunud mitte seadusevastaselt.Teadupärast ta vabandas kantsleri ees,seega ta tunnistas, et kantsler vabastati töölt ebaseaduslikult.Teadupärast saab süüdi mõista ja õigeks mõista eestis ainult kohus aga kohut pole olnud ju..
j
Jürike/ 27. november 2019 11:44
vastas kindlalt...Kindlalt ahmib koger ka ussikest, mis lombis liguneb... enne, kui ta Päikest kaldal näeb.
o
on nii/ 27. november 2019 11:41
Jälgisin esimest stuudiot,kus Kaja ja Reinsalu väitlust,kuid mulje jäi selgelt selline,et Kaja kasutas järjekordselt Lemetti asja selleks,et kaubelda Reinsalu käest valitsuse moodustamist oravatega.Kaja ütles selgesõnaliselt,et miks te meiega valitsust ei moodusta?Jube paha hakkab,kui Kaja räägib valitsusliikmete retoorikast ja ise käitub veel hullemini.Reinsalu oli tubli,aus ja otsekohene ning Kaja jäi igati alla oma samaste küsimustega.Selleks pole vaja eetriaega raisata,kui Kaja esitab ühte ja sama argumenti eri nurkade alt.Kajal puudub mõiste ausus ja kompromissid.

m
Mõtlen / 27. november 2019 11:41
oma segaduste tõttu segaseks küpsenud ajuollusega riivatult ka seda, et kui seegi, mis praegu lainetab, pole kriis, siis mis pagana asi see nn. kriis üleüldse olema peaks? Kas talvine seenesaak?
l
Lisa/ 27. november 2019 11:38
Pres dent annab eeskuju: dressipluus, meedias väljaütlemised, mida ükski teise soliidse riigi pea iialgi ei teeks
j
Ja et/ 27. november 2019 11:35
kantsler ei tohi. Muidugi on kantsler riigiametnik, ja neid on lausa hulgi. Kuid samas on kantsler riigi teenistuja, kes loodab ja ehk ka TEAB, et riik kogu oma formatsioonis on tema seljatagune. Kui see, keda usaldad, veab sind alt, siis on see suur katsumus ka teenistujale.
k
Konkreetselt/ 27. november 2019 11:31
võib iga invaliidist kilu ka jutustad........
j
jah/ 27. november 2019 11:29
n
no/ 27. november 2019 11:20
Peaminister vastas ju küsimustele konkreetselt,mida veel urgitseda?
a
Andrus Kuzmin/ 27. november 2019 11:00
Ma ei saa aru, miks reformierakondluk propa peab riigi rahade eest toimuma? Tehku korjandus ja loogu oma kanal

r
Rp/ 27. november 2019 10:58
Mis mina nüüd tean, aga kantsler on tõesti riigiametnik ja ei tohiks endale lubada peaministri ähvardamist laadis"..et kui vallandate, annan asja kohtusse". Nii ei lähe mitte, et soppa veetakse meedia ette. On kohti küll kuhu teatada mis ja kes. See ei ole sõnavabaduse piiramine kui kohe meedia kaudu kohti kätte ei hakata näitama. Kui asi halb ja keegi kõrgetest ametnikest ei reageeri... no siis on selleks olemas tõesti prokuratuur või mis iganes. Ei taha enam inimesed kuulata ega näha pidevat sõimu, ähvardusi sildistamisi ja muidu sõnadega vahutamist.
u
uu/ 27. november 2019 10:46
pole need eelmised maaeluministrid targemad olnud, teinud samuti vigu ja salatsenud, olen selle kindel, aga praegu on tegemist EKRE liikmega,siis pandi suure ,,kella,, külge toimuv
a
Albert1/ 27. november 2019 10:41
Juhtimis-probleem hoopis süveneb , sest sa oled nagu mängukann reffikate käes .
e
Eesti vanasõna/ 27. november 2019 10:40
Narri meest,mitte mehe mütsi.
u
Usaldus just kadus ju/ 27. november 2019 10:38
"Usaldus maaelu valdkonnas oli vaja lahendada." ütles Jüri.....aga Lemetti vallandamisega ju just usaldus kadus!

ä
ähhh/ 27. november 2019 10:35
ratas on udu. udumees. ei taha tema nahas olla. kas ta üldse magada saab, kui nii valesid otsuseid teeb? ei tunne talle ka kaasa. võtku oma karma vastu. eile tv3-s oli esiblondiin, see ajas nii rumalat juttu, et ma mõtlesin, et kas ta ongi tegelikult ka nii rumal, nagu välja näitab, või tal ikka mõni mõtteke peas liigub. samas saan aru, ta on hea ams ajakirjandusele. täiesti lampi paneb, seejuures on oskus teha nägu, et isegi mõtleb mida räägib. aga nagu meil omal ajal öeldi, mõtlemise tulemuse üle tasub ka mõelda.
J
.../ 27. november 2019 10:22
Jaburaks teeb ju kogu loo see, et antud minister vabastati töölt, kuna valetas ja langetas valesid otsuseid. Ikkagi jõuame selleni, et probleeme poleks tekkinud, kui kantsler oleks samuti valetanud ja vassinud. Koos valetamine olekski olnud koostöö. Ja kantsleri vabastamise otsus tuli juba olukorras, kui ministri vassimine oli ministri saatuse juba otsustanud. Vabastada kantsler, kui on teada, et inimene, kellega koostöö nö ei laabunud, lahkub. Tõeliselt masendav oli peaministrit kuulata.
t
tuule suund/ 27. november 2019 10:22
j
27. november 2019 10:22
Jüri vastas kindlalt ja ei allunud saatejuhi provokatsioonidele. Võimas peaminister!
n
natsionaat/ 27. november 2019 10:21
ei tea miks KE töötab EKRE vastu
t
Teada ei saanud midagi/ 27. november 2019 10:20
Jutt oli ikka nii ümmargune, nagu ratas.

m
Mure/ 27. november 2019 10:17
Miks neid eraldi AMETEID ja kantslereid jms. nii palju on? Mäletan aega, kus olid kolhoosid-sovhoosid oma tohutute loomakarjadega. VTA oli PM osakond ja asusid Laia tn.majas koos. Minister oli pealik ja kõik pidid oma "rehkendust" näitama ja aruandma. Nüüd ei tohi küsida minister VTA-lt isegi seda, mitu listeeriaproovi mingi aja jooksul tehtud. VTA nagu riik riigis. Kurjus hakkab sealt peale.On veel kohalikud veterinaarkeskused, kes otseselt asutustega tegelevad ja nüüd jätsid 150 peret ilma leivata. On veel uhked pealegi!
t
To Tõnu Anton/ 27. november 2019 10:15
Aga meie "ajakirjanikud" ja saatejuhid ongi sellise stiiliga, et nõuavad neile sobilikke vastuseid ja kui intervjueeritav selliseid ei anna, siis tembeldatakse ta pressivaenlaseks ja rahva reeturiks.
t
to Reet/ 27. november 2019 10:15
aga näed nagu selgus, ei ole võimalik pidada ka ebakompetentset ministrit. Aga selle koha pealt te pigistate muidugi silma kinni, süüdi on ikka oma ala spetsialist, kes julges ministrit segada. miks siis nüüd mõlemad lahti lasti, kantsler oleks võinud ju jääda, sest eelnevate ministritega erinevatest erakondadest tal probleeme polnud.
t
to õiglane/ 27. november 2019 10:09
ega ei saa jah rahus oma asju nokitseda kui keegi sind selja tagant jälgib, õige
t
to nii peabki olema/ 27. november 2019 10:06
ohoo, ära sa räägi, milline kahepalgelisus taas. Reformierakonna puhul on nö oma meeskond taunitav aga teised võimulolijad peaks seda tegema. Aga selle peale pole mõelnud, et millegipärast võim vahetub üsna tihti ja tegeliku töö tegija ei suuda veel süvenedagi kui tuleb jälle vahetus. Spetsialist on spetsialist ikka iga valitsuse ajal
m
mis juhtub kuusega/ 27. november 2019 10:06
see mis duubeli naisterahvaga...
t
Tõnu Anton/ 27. november 2019 10:02
Paneb imestama ajakirjanike ja ka kantslerite vähene informeeritus seadustest. Kuidas saab ajakirjanik pärast peaministri mitut korda kordamist, et kantsler vabastati töölt koostöö mittelaabumise tõttu ministriga ikka ja jälle veel edasi küsida, et kas see ikka oli seaduslik ja õiglane ja et kantsler kaitses riiki ja oma töötajaid ja mida kõike veel. See on täiesti seadusest tulenev võimalus ja ministri hinnang koostööle oma kantsleriga. Kui meil on õigusriik, siis ka kohtud mõistavad õigust vastavalt seadustele. Mis mõte on siis pöörduda kohtusse või veel enam ähvardada kohtuga.
n
nii peabki olema,/ 27. november 2019 10:01
et kõik reformierakonna poolt paika pandud kantslerid tuleb ringi vahetada ja iga võimulolev erakond valib ise endale kantsleri, siis alles saab valitsus tööd tegema hakata ja keegi ei loobi kaikaid kodaratesse.

t
Tõnu Anton/ 27. november 2019 09:53
Seaduses on kantsleri seekordse vabastamise alus ministri hinnangtema ja kantsleri koostöö kohta. See hinnang on ministri ettepanekus kirjas ja valitsus tegutses seaduse raamides. Ei taheta aru saada, et kantsler võib olla ju muidu väga tore inimene ja seadusekuulelik ja mida kõike veel, kuid koostöö ministriga ministri hinnangul ei laabunud. Siin ei ole olulised ei õiguskantsleri, ei presidendi ega isegi kohtu hinnang.Mitte keegi ei seisa seadusest kõrgemal. Jah, tõsi on ka see, et iga kantsler peab mõtlema, et koostöö ministriga peab laabuma, muidu ei ole tal ametis jätkamine kindel
a
27. november 2019 09:52
Avaliku teenistuse seadus: § 96.Ministeeriumi kantsleri vabastamine koostöö mittelaabumise tõttu. (1) Ministeeriumi kantsler vabastatakse teenistusest, kui ministri hinnangul ministri ja kantsleri koostöö ei laabu. (2) Ministeeriumi kantslerit ei tohi käesoleva paragrahvi lõikes 1 nimetatud alusel teenistusest vabastada enne kuue kuu möödumist ministri ja kantsleri koos töötamise algusest. (3) Ministeeriumi kantsleri teenistussuhte viimane päev on teenistusest vabastamise teates märgitud päev. Kõik. Ei ole mõtet puhuda mulli ja siduda sellesse asju, mis pole vabastamise alusega seotud.
k
koostöö puudumine/ 27. november 2019 09:52
Avaliku teenistuse seadus: § 96.Ministeeriumi kantsleri vabastamine koostöö mittelaabumise tõttu. (1) Ministeeriumi kantsler vabastatakse teenistusest, kui ministri hinnangul ministri ja kantsleri koostöö ei laabu. (2) Ministeeriumi kantslerit ei tohi käesoleva paragrahvi lõikes 1 nimetatud alusel teenistusest vabastada enne kuue kuu möödumist ministri ja kantsleri koos töötamise algusest. (3) Ministeeriumi kantsleri teenistussuhte viimane päev on teenistusest vabastamise teates märgitud päev. Kõik. Ei ole mõtet puhuda mulli ja siduda sellesse asju, mis pole vabastamise alusega seotud.
o
Oh püha lihtsameelsus!/ 27. november 2019 09:48
Tuleb uus ja hullem. Selle valitsuse puhul muud pole oodatagi.
õ
õiglane?/ 27. november 2019 09:42
Mis asi siin õiglane oli? See oli jõupositsioonilt tehtud otsus, sest nii oli kõige lihtsam, hakka veel hiljem sarnaseid probleeme klaarima. Lemetti teeb õigesti, kui kohtusse läheb, sest tundub, et põhjendusi tema vallandamiseks Ratasel ei ole. Koostöö ei saagi laabuda kahe inimese vahel, kui üks, kasutades oma ministripositsiooni, teeb vääraid tegusid. Sellepärast koostööd ei olnudki. Tuleb ikka algpõhjusest alustada.

õ
õiglane/ 27. november 2019 09:30
Väga õige otsus, ei saa ju töötada kui alluv kogu aeg seljataga urgitseb
m
minu nimi/ 27. november 2019 09:20
Teada ka rohkem ei saanud, kui et valitsus on töine.
7
7 eurot/ 27. november 2019 09:07
p
Paavo/ 27. november 2019 09:03
paljud ütlevad endise kantsleri nime valesti - see on Lemetti (rõhk sõna algul), mitte Lemetti nagu Spagetti. Kes ütles õigesti, oli Vikerraadio hommikusi uudiseid lugev diktor. Väga harvaesinev nimi, kuid siiski eesti nimi, mitte itaalia.
v
Valitsus on tubli ja töökas/ 27. november 2019 08:54
Tekitab probleeme ja lahendab need edukalt! Toimib siduv Eesti.
r
Reet/ 27. november 2019 08:49
Lugedes siinseid kommentaare jääb vägisi mulje, et ega reaalsuse ja tegelikkusesega siin küll midagi tegemist ei ole, ilmselt saab ka kõige lihtsameelsem siiski aru ,et ei ole võimalik pidada kantslerit, kes igal võimalusel vastu töötab ja kaikaid kodarasse loobib.
a
arvan/ 27. november 2019 08:38
Suurimaks "juhtimisprobleemiks" Eestis on tänane EKRE valitsus, kus peaministriks on keegi Jüri

j
juhan/ 27. november 2019 08:30
saime teada et ekrele pandi niisugune litter mida nad enam valimistelüle ei ela. Lubadus oli et kaitseb pätte aga ei !!
j
Juss/ 27. november 2019 08:14
Me saime teada ,et koalitsiooni tervis on hea ja ootan suure huviga teise pensionisamba remondi esimest lugemist riigikogus. Jõudu valitsusele.
n
nurgavalitsus/ 27. november 2019 07:58
probleemi võime nimetada ka EKRE võimetus ja Ratase saamatus,aga probleemide probleem jääb
p
peenike peos/ 27. november 2019 07:54
h
27. november 2019 07:50
Hea seegi,kui Ratas arvab,et toimis õigesti.Kuis,kas ikka südametunnistuse järgi.Ootan suure huviga juba järgmist skandaali,mida peaminister peab hakkama siluma.

p
Pets/ 27. november 2019 07:33
Lõpuks on ju kõige olulisem siiski, kes on peaminister EKRE valitsuses.
e
Eelkõige/ 27. november 2019 07:21
tõestas kodanik J.Ratas, et ta on puhtal kujul EKRE mängukann. Nn. kompromiss, mida ta proovis avalikkusele selgitada, on alatu mäng nii kodanike isiklike südametunnistustega, nii riigi avaliku sfääri teenistujate julgeolekuga kui samuti J.Ratas'e isiku nn. mainega.
a
Aga/ 27. november 2019 07:19
Miks üks päev enne Järviku vabastamist vabastati Lemetti. Võib-olla uue ministriga oleks sobinud koostöö. Teati ju juba,et minister vabastatakse. Aga.......
n
No/ 27. november 2019 07:13
Vastus vallandamiseks oli koostöö mitte laabumine. Aga õiget vastust,miks koostöö ei laabunud,polnud. Ainult keerutatakse.
t
to..../ 27. november 2019 05:45
kuidas sinu meelest näeb välja opositsiooni tagandamine? Likvideerid erakonna või millised suured ja targad plaanid sul on?

t
to See saatejuht tuleks välja vahetada/ 27. november 2019 05:39
ega see pole mingi mahe jutusaade kus jutulõnga heietatakse, peabki selliseid küsimusi esitama, kuigi...vastused olid ikka nii ümmargused, nii ümmargused,et neid nagu polnudki...
t
Tōnu/ 27. november 2019 01:17
f
Fantastika/ 27. november 2019 01:16
Hiljuti sai näiteks K.Sükijainen sule sappa. Kas härra Kuusk ei karda, et tema võib olla järgmine? Üldiselt ikka naljakas kuidas "teatud" teemasi võimendatakse kõigi vahenditega. Töösuhted on ikkagi suhteliselt isiklik teema ja kellegi lahti laskmiseks ei pea olema tõendusmaterjale paberil, et miks alluva tegutsemine täpsemalt ei meeldinud.
t
Tõnu/ 26. november 2019 23:56
Muidugi tuli kantsler minema saata, sest see reformierakondlasest ministri toodud kantsler (miks keegi ei küsi, kuhu siis eelmine kantsler kadus) oleks ju ka uut EKRE ministrit kõikvõimalikul moel saboteerinud ja kui minister hakanuks infot nõudma, tormanuks jälle Postimehe manu, et minister sekkub jne. Uuel koalitsioonil tulnuks kohe Mart Laari eeskujul plats puhtaks teha.
v
Veereb/ 26. november 2019 23:55
Ratas oleks pidanud kõik viimase aja e-kirjad selles saates avalikustama!?23.45 oleks tahtnud sensatsiooni, mitte et peaminister asjalik oleks!

k
Kas/ 26. november 2019 23:38
tänane saatejuht on Lauri Marjustini kunagine õpilane?Saadet ta juhtida muidugi ei oska,olgugi,et oli enne strateegia paika pannud,kuid see kippus tänu Jüri Ratase tasakaalukusele mitte töötama!Kui ta leiab,et normaalne saatejuht segab pidevalt poole lausepealt vahele ja üritab nii lihtsameelselt selliseid küsimusi esitada,millele saab vastata talle sobivalt,siis peaks ta veel pisut harjutama.Helme oleks sellise maatasa teinud-verbaalselt!
v
Vahur/ 26. november 2019 23:37
Hea pretsedent töötajate suvaliseks vallandamiseks- poliitiline kokkulepe
m
maakas/ 26. november 2019 23:25
Mõni aeg tagasi kui oli võimul ref. ja minister oli hr Seeder .küsiti Ülenurme poldri remondi eest mitu miljonit .Siis hr.Lemetti seisis kraavi kalda peal ja näitas käevarre jämedusi kaski mis olevat aastaga kasvanud. Peale selle küsiti kakohalikelt talunikelt tegematatööd eeest.Ajakirjanikud otsige arhiivist üles TV saade ja avalikustage uuesti nagu teeb reform.

t
tubli / 26. november 2019 23:17
Tunnustan meie peaministrit Ratast. Küll Kuusk provotseeris teda vabandama Lemetti ees nagu tegi president, ent peaminister oskas käituda diplomaatiliselt ja sellest vaikselt välja ujuda. See mees pole vabandust ära teeninud, politiseeritud ametnik.
r
Ratas vastas suurepäraselt/ 26. november 2019 23:11
Kui Kuusk hakkas hädaldama, et ei saa olulisi küsimusi küsida, vaid peab neid Lemetti asju küsima, siis Ratas vastas, et mina ei ole koostanud neid küsimusi ja kui see on teil südame peal kõige suurem mure, eks te siis peate neid küsimusi küsima. Ma pole veel lootust kaotanud, et kunagi tuleb rahvusringhäälingusse mõni selline inimene ka küsimusi küsima, kelle jaoks ei ole suhtedraamad kõige olulisemad. Minu tuttavad ootavad juba ammu jutus ka sisu.
a
andke aga tuld/ 26. november 2019 23:09
Ratase paremad päevad hakkavad otsa saama. Huvitav, et kedagi ei huvita kui kaugel eelarve arutelu RK-s on? Kas kõik tore? Niinimetatud pensireformist kah tähelepanu eemal? Mis toimub?
s
See saatejuht tuleks välja vahetada / 26. november 2019 23:04
Lihtsalt esitab tobedaid ja õelaid küsimusi

t
televaataja/ 26. november 2019 23:00
Jüri Ratas vastas saates väga selgelt ja põhjendatult Lemetti ametist vabastamise kohta. Mulle meeldib väga meie peaminister - rahulik, tasakaalukas, oskab põhjendada oma otsuseid. Kuusk ei saanud millelegi küüsi taha, küll proovis siit ja sealt. Mõnus saade oli.
u
uudishimulik/ 26. november 2019 22:58
Tahaks teada kui palju on neid inimesi kes "massiliselt" soovivad Lemettit nimetada aasta kodanikuks?
t
Televaataja/ 26. november 2019 22:55
22:04, 22:31,22:35 22:44 sellisest kommenteerijast oli täna jutt "Suud puhtaks" saates. Politsei lausa kirjeldas, millised on taolised regulaarsed sõimajad ja mõnitajad. Nendega on juba hakanud tegelema ka veebikonstaabel.
T
..../ 26. november 2019 22:45
Tagandada tuleb kogu opositsioon eesotsas kädistaja Kajaga. Opositsiooni allakäik on täielik, väga piinlikuks ja sisutühjadeks on nende sõnavõtud muutunud. Hakkavad vist ennast kokku pakkima.
o
Olen ma midagi maha maganud/ 26. november 2019 22:43
Ammu ei ole Trallat näha. Kas ka koondatud?

n
Nii/ 26. november 2019 22:42
Keskerakondlased aavad natuke hinge tõmmata sest reformierakondlaste peatähelepanu on pälvinud ekrelased. Võimu nimel on reformierakondlased võimelised kõigeks. Arvatavasti nende meelest tuleb teelt võimule ära koristada segajad.
s
suurpuhastus/ 26. november 2019 22:42
Loodetavasti läks ministeeriumis õhk kohe puhtamaks!
n
Nojah/ 26. november 2019 22:39
Aga kui kauaks. Küll reformierakondlased veel midagi välja mõtlevad. Nad on spetsid urgitsejad, laimajad ja valestsenaariumide koostajad. Järjest saavad poliitikud endale mõne süüdistuse kaela ainult et süüdistajad millegi pärast karistamisele ei kuulu.
v
Vaataja/ 26. november 2019 22:34
Kuusk oli nats pikka juhtmega,ei saanud Ratta jutust aru.
k
Kamara Jura/ 26. november 2019 22:21
Äh,nagunii see äpuleht ei avalda kommentaare.Lähen vaatan parem you tube-st UUED UUDISED ära.Objektiivi ka,seal head arutlused.
a
armetu.../ 26. november 2019 22:19
....saatejuht.Kui tahab endale meeldivaid ja sobivaid vastusei siis esitagu küsimus ja vastuse saamiseks kobigu teisele poole lauda ja vastagu nagu meeldib.

v
Vana kommunist/ 26. november 2019 22:15
Sõnatähendusel pealkirjas on SUUR vahe- kas seletama või selgitama. Seletas seekord saatejuht ja selgitas Ratas
t
toetaja/ 26. november 2019 22:13
Pole vaja peaministrit pidevalt mustata ega laimata. Peaminister tegutses kindlasti läbimõeldult ja otsus langetati koos koalitsioonipartneritega. See oli tema otsus ja kritiseerida seda pole mõtet. Mõnele inimesele on nimi Helme nagu härjale punane rätik, aga õnneks on ka palju inimesi, kes just vastupidi tunnevad. Tubli ja väärikas peaminister on meie riigil! Edu talle!
s
Segaduse/ 26. november 2019 22:12
Kurja juur on EKRE ja perekond Helmed.

k
Kuusik Kaasik/ 26. november 2019 21:59
saate lõpus kuulutab kuuskLemettiPühakuks
n
nüri rattake/ 26. november 2019 21:56
Suhtlemine on ikka kahe inimese vahel ja kui minister on tühi kaabu ja ei suuda suhelda, siis pole selles küll kantsler süüdi, et teda vabastada ametist.Pealegi kantsler sai ju oma tööga hakkama erinevalt korrumpeerunud ministrist.
n
No jah/ 26. november 2019 21:54
Uus sõna - juhtimisotsus. Ja tõesti, peaminister ei saa vist tõesti aru, mis viga on.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee