Jõulud | Sisuturundus

Kingitus.ee soovitab: 7 suurepärast elamuskingitust jõuludeks! 

Kingitus.ee, 29. november 2019, 11:37
Jõulud ei pea olema materiaalne püha – niisiis kingi armsatele inimestele asjade asemel emotsioone. Kingitus.ee usub, et parim kink on elamus – sellest lähtuvalt on ka nende slogan "vähem asju, rohkem lugusid". Toome välja seitse kõige populaarsemat elamuskingitust jõulude eel.

Sõiduelamus Ferrari, Lamborghini või KTM-iga

Kas sa oled kunagi unistanud sõidust Ferrariga? Või eelistad Ferrarile Lamborghinit, või hoopiski eksklusiivset KTM-i? Kingitus.ee täidab unistuse: istu Ferrari F430, Lamborghini Gallardo või KTM X-BOW R rooli ja tunne enda all tõelist võimsust. Autofännile ei ole teistsugust samalaadset elamust. Ferrari ei jäta kedagi külmaks, Lamborghini luksuslik disain ja võimas mootor garanteerivad unikaalse emotsiooni ning pilkupüüdev KTM sportauto unustamatu sõiduelamuse. Ükskõik millise auto roolis sa oled, võid kindel olla, et möödujate pilgud peatuvad just sinul. Vaata täpsemalt SIIT!

Elamused kahele

Kingituspakk "Elamused kahele" on mõeldud spetsiaalselt juhul, kui kahtled või kardad teha vigu kingituse valikul. Kingituspakk sisaldab rohkem kui 30 hoolikalt valitud ja unustamatut elamust.  Elamuste hulgast saab kingisaaja välja valida ühe endale sobiva. Osta kingituspakk ja anna suurepärane võimalus valida kink ise! Vaata täpsemalt SIIT!

Langevarjuri algkoolitus ja iseseisev hüpe

Närvekõditav langevarjuhüpe toimub iseseisvalt 1200 meetri kõrguselt kandilise sportlangevarjuga, mille avamise eest hoolitseb instruktor. Vaata täpsemalt SIIT!

Õhtusöök restoran Emmeline & Otto unikaalse atmosfääris

Kui sa ei otsi mitte ainult head toitu, vaid midagi šikki keset ajaloolist õhustikku, siis on Emmeline & Otto ideaalne paik nautimaks õhtusööki. Vaata täpsemalt SIIT

Lõõgastav massaaž armsale õpetajale

Teame kõik, et õpetajate töö on kurnav ja stressirohke. Jõulud on hea aeg kinkida neile midagi sellist, millega end poputada. Massaažipakett "Hingetõmbeaeg õpetajale" on selleks ideaalne. Spetsiaalsete massaaživõtete ja tehnika kasutamine võimaldab leevendada kaela-, selja-, keskosa ja alaselja valusid. Massaaž aktiveerib vere- ja lümfiringet, ergutab ainevahetust, vähendab pea- ja lihasvalusid. Samuti mõjub see lõõgastavalt nii vaimse kui ka füüsilise ülepinge korral. Peamassaaži tehakse vastavalt soovile - kas õliga või ilma. Vaata täpsemalt SIIT!

Foto: Shutterstock

Maitsev ja õpetlik kohvi-šokolaadi tuur ning eine

Avasta aromaatne kohvimaailm Tallinna vanalinnas asuvas Röstikojas. Röstikojas tutvud röstimisprotsessidega ning ammutad asjatundjatelt põnevaid teadmisi kohvi kohta! Vaata täpsemalt SIIT!

Eksklusiivse päevaspaa Pürovel Spa & Sport külastus kahele

Pürovel Spa & Sport pakub alpidest inspireeritud lahendust tervistavale elustiilile kaasaegses ja stiilses keskkonnas. Rõhku on pandud kaasaegsetele sportimisvõimalustele. Järgitud on aastaaegade rütmi, mis annab värskust ja elujõudu. Pühendudes oma külaliste heaolule, pakub Pürovel Spa & Sport erinevat lähenemist füüsilise vormi parandamiseks ja lõdvestumiseks. Spaakorrusel on bassein, jõu- ja aeroobikasaal ning leili- ja aurusaun. Vaata täpsemalt SIIT!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee