Jõulud | Sisuturundus

Vali käekell, millel on oma sära ja karakter 

GoldWatch, 28. november 2019, 17:51
Käekell pole pelgalt ajanäitaja – kandes õiget käekella saad rohkelt komplimente ja pilke. On oluline leida just endale sobiv käekell, mis oleks karismaatiline, maitsekas ja särav.

Käekella funktsioon on olla moeaksessuaar ning seda nii meeste kui naiste puhul. Näiteks meeste jaoks on käekell ainuke aksessuaar, mida saab kanda igapäevaselt!

Loomulikult on käekellade valik sedavõrd lai ning selle õige valimisel võib segadusse sattuda. Siin tuleb appi kella- ja juveelikaupluste kett GoldWatch, esitledes ülipopulaarset Casio kellabrändi. Casio asutati 1946. aastal Jaapanis ning nende käekellade valik on ääretult lai. Loomulikult paistavad Casio kellad silma tavapärase Jaapani kvaliteediga.

Casio brändi alla kuulub palju kellaperekondasid, lähemalt neist neljast.

Baby-G on segu stiilist ja innovatiivsest tehnoloogiast, juurde on lisatud naiselikku pehmust. Seda kella kandes tunned end hästi nii peol, rannas kui ka sportides. Sobib hästi aktiivsele ja avatud inimesele.

Edifice pakub kellasid tõelisele mehele. Suure algustähega. Nende kellade ajatu disain kohtub moodsa tehnoloogiaga.

Casio Vintage kellad on retrohõnguga, kuid neile on juurde antud moodne touch. Kellad sobivad kanda nii pidulikul sündmusel kui ka sõbrannaga kohvikus lobisedes.

G-Shock kellad paistavad silma oma peene tehnoloogiaga ja põnevate funktsioonidega. On garanteeritud, et see kell mehe randmel ei jää märkamata.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee