Jõulud | Sisuturundus

Eesti disainibränd Valhalla Living pakub maagilistest hetkedest inspireeritud kinke 

Valhalla Living, 4. detsember 2019, 10:56
Foto: Martin Saar
Talveõhtud ja jõulud on aeg, kus hetked mööduvad lähedaste ning sõprade seltsis, ühiste õhtusöökidena maakodudes ning jalutuskäikudena looduses. Valhalla Living tore meeskond usub, et kui pidada oluliseks just neid hetki ning kinkida loodusest inspireeritud Eesti disaintooteid nii koju, kööki kui õhtusöökide tarbeks, väärtustame kõige olulisemat!

Valhalla Living brändi lugu on alguse saanud hommikustest jalutuskäikudest looduses ja värvikatest unenägudest, sümboliseerides hõljumist une ja ärkamise piiril. See on põhjamaises videvikus olev viir musta ja valge vahel. Koht, kus argielu rutiin uinub ja inspiratsioon elavneb. Varahommikul valitseb looduses kaootiline rahu ja tasakaal ning just nendel hetkedel on pildistatud paljud Valhalla toodetel olevad loodusmustrid.

Valhalla Living kontseptsioon on olla elustiili bränd, vaadata elu, kodu ja inimest kui tervikut. Hingevirmaliste ning maagiliste loodusmustrite kaudu tuua inspiratsiooni igapäevaellu, viia klient jalutama pilvepiirile ja taevariiki. Ise kutsuvad nad seda põhjamaiseks paradiisiks ehk valhallaks, kus nende loodusmustrid elavad. 3D efektiga originaalfotodel põhinevad fragmendid tekstiilidel, loodusmaterjalid ja naturaalsed aroomid loovad kauni terviku. See on disain looduse südamest inimese südamesse!

Uue kategooriana on Valhalla turule toonud ka spetsiaalselt naistele suunatud tootesarja. Loodusmotiividega seelikud, sametised hommikumantlid, mustrilised kandekotid, sallid, sulelised sokid. Valhalla naine on kui liblikõieline näkineid, lilleline merehaldjas, laulev sametsaba, kes lendab kõrgustes ja julgeb oma unistused ellu viia.

Mida siis armsale inimesele kinkida? Siin tulebki appi Eesti disainibrändi Valhalla Living kingiideedede laegas

Valikust leiab aroomiüllatusi disainküünalde, käsitööseepide, ruumiparfüümide näol, Eesti loodusest inspireeritud mustrimänge tekstiilitoodetena või populaarseid tammepuidust disainaksessuaare koju ja kööki. Vaata täpsemalt SIIT!

Foto: Martin Saar

Kui soovid toodetega kohapeal tutvuda, siis Valhalla Living esinduspood asub kaubanduskeskuses T1 Mall of Tallinn (teisel korrusel).

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee