Maailm

MUSKLIMEMM: 82aastane vanaproua peksis murdvarga vaeseomaks (9)

Toimetas Triin Tael, 26. november 2019 11:02
Foto: YouTube'i kuvatõmmis
82aastane ameeriklanna peksis läbi 28aastase mehe, kes oli üritanud tema koju tungida. "Olen üksi ja vana, aga teate, mis - ma olen vintske," kuulutas Willie Murphy, kes käib peaaegu iga päev jõusaalis ja suudab enda sõnul tõsta sajakilost kangi.

"See mees valis sissemurdmiseks vale maja," lisas Rochesteris (New Yorgi osariik) elav 82aastane söakas proua ajakirjanikele.

Murphy sõnul oli noormees tema uksele kloppinud, karjunud, et on haige, ja palunud sisse laskmist. Willie kutsus kiirabi, kuid ei lubanud meest sisse. Seepeale lõi kurjam ukse maha. Willie aga reageeris kiirelt: krabas lähima eseme, milleks osutus metalljalgadega laud, ja, nagu ta ise väljendub, asus meest töötlema. "Laud läks katki," kommenteeris muskliline pensionäriproua "töötluse" tulemust. 

Seejärel kargas Murphy sissetungijale jalgadega otsa, valas talle šampooni näkku ja äsas takkapihta luuaga. Willie üritas meest isegi välja lohistada, kuid jõud ei käinud siiski üle. 

"Muudkui andsin ja andsin talle luuaga," kirjeldas Murphy. Politsei ja kiirabi saabumise ajaks oli kurjategija vaeseomaks klobitud. "Küllap tal oli hea meel kiirabiga minema pääseda," märkis vanaproua, kes teeb peaaegu iga päev kohalikus Noorte Meeste Kristlikus Ühingus jõutrenni. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee