Jõulud | Sisuturundus

Võta keset kingirallit ette minipuhkus V Spaahotellis 

V Spaahotell, 26. november 2019, 12:01
Foto: Rene Türk
Suure jõulueelse kingiralli keskel tasub meeles pidada, et aega tuleb leida ka puhkamiseks. Niisiis eelista materiaalsete kingituste asemel lõõgastavat minipuhkust koos armsa inimesega.

V Spaahotell on selleks ideaalne koht – murra töö- ja jõulumelust välja ning sõida Tartusse puhkama. Tartu on heade mõtete linn, see on teistsuguse vaimsusega. Tänu V Spaahotellile on sellest saanud ka kuurortlinn!

V hotellikompleksi kuulub spaa, konverentsikeskus, pariisihõnguline kohvik V Café ning restoran Joyce, mis on Tripadvisori andmetel ülekaalukalt Tartu #1 restoran.

Foto: Rene Türk

V Spaahotelli sulistama tasub tulla ka üheks päevaks. Suurt uhkust tunneb V Spaahotell oma tervistavate ja pingetest vabastavate saunade üle – kuum Soome saun, kodumaine kadakasaun, sensuaalne aurusaun, mõnus vene banja, pehme meesaun ja põnev jääsaun. Loomulikult on rohkelt elamusdušše, mullivanne, basseine ning mugavaid lamamistoole, kus vedeleda. Kõik vajalik lõõgastavaks päevaks.

Foto: Rene Türk

Pikemal peatumisel on perede lemmikuks kujunenud nii ruumikad Superior toad (just oma võimalustega mahutada suuremaid peresid) ning loomulikult mullivanniga Deluxe toad, mille klaasseinaga vannituba just pisematele elevust pakub. Romantikute valikuks on kindlasti eelkõige romantilised Deluxe toad ning uhked kahetoalised Sviidid kõige erilisemateks tähtpäevadeks. Kombineerides spaapaketi romantilise õhtusöögiga Joyce’is, muutub puhkus selliseks, milline üks õige romantikapuhkus olema peab.

Foto: Rene Türk

Loomulikult on V Spaahotellis suur valik hoolitsusi, millega saad tutvuda SIIN.

Kui pühadesaginas pole aega armsate inimestega lõõgastavat puhkust ette võtta, võiks jõuluvana poetada kingikotti V Spaahotelli kinkekaardi – valikus on nii rahalise väärtusega kui ka juba mugavalt paketiks kombineeritud kinkekaardid. Kinkekaardi saab soetada kodulehelt kõigest mõne minutiga (vaata SIIT) ning sealjuures võib jõuluvana kingisaajale isegi toreda soovi kirjutada…

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee