Jõulud | Sisuturundus

Beer Garden kutsub külla nii jõulupühadel kui aastavahetusel! 

Beer Garden, 22. november 2019, 15:33
Kui eelistad mitte nii traditsioonilisi jõule kodus toidulaua taga, siis külasta pühade ajal Tallinna kesklinnas asuvat Beer Gardenit – avatud ollakse nii jõulupühade kui aastavahetuse ajal.  

Hubane ja sõbraliku atmosfääriga õllerestoran Beer Garden asub Tallinna vanalinnas, vaiksel Inseneri tänaval. Avarasse valgusküllasesse ruumi mahub 166 inimest: on laudu nii suurtele seltskondadele kui ka hubased kohad äri- või romantilisteks kohtumisteks. Kindlasti on tegemist spordisõprade ühe meelispaigaga, sest pubis saab otseülekandes erinevaid spordisündmusi jälgida.

Beer Garden restoranis on Euroopa köögi vaheldusrikas à la carte menüü: pastad, supid, liha- ja linnuroad, suupisted. On ka erimenüü taimetoitlastele.

Eriline rõhk on pandud õllele – valikus on 14 kraaniõlu+1 külaliskraan, mis pidevalt vaheldub, ja umbes 25 pudeliõllet.

Vana-aastaõhtul rõõmustatakse elava muusikaga, üles astub Madis Lain. Üritus algab kell 22.00 ning kestab kuni kolmeni öösel. Külalistele pakutakse erimenüüd: tavaline jõulumenüü ja grupimenüü.

Beer Garden on avatud pühapäevast neljapäevani kell 11.30-23.00 ning reedel ja laupäeval 11.30-2.00. Lisainfot saad SIIT!

Lisainfot telefonil +372 688 0013

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee