Müstika

Horoskoop 27. november kuni 3. detsember 

Naisteleht, 27. november 2019, 06:00
Foto: depositphotos

JÄÄREmotsionaalne toonus on veidi madalam, kuid töös oled auahne ja vastutustundlik. Sul võib olla ideid seoses välismaaga. Uus nädal toob veidi tasakaalutust ja tormakust, aga kuu viimane päev on lootustandev.Pane tähele! Püüa igast kohtumisest õppida midagi positiivset. Olgu eesmärk praktiline või mitte, peaasi on stimuleerida mõistust, leida vaheldust. Nädala lõpus võib pisut kiusata hajameelsus või ärrituvus.

SÕNNEnesetäiendus, igat laadi intellektuaalne tegevus, vajadusel ka juriidilised asjaajamised on omal kohal eriti reedel. Esmaspäev võib osutuda rahutuks. Tuge on sõpradest. Väldi ülemäärast enesekesksust. Võid saada preemia või ootamatu rahasumma.Pane tähele! Kui igapäevakohustused selleks vähegi võimalust annavad, oled tihedamas ühenduses oma sisemise minaga. Keegi võib mõjuda sulle nii võimsalt, et paneb sind enda elus midagi muutma.

KAKSIKUDVäga mõttekas on arendada koostööd. Kui tegutsed pigem üksi, küsi vähemalt nõu. Tööprobleemid ei mõju tervisele hästi. Kasuta neljapäeva positiivseid energiaid kõiges, mida ette võtad.Pane tähele! Kõik koostöövariandid ja muud laadi partnerlused näitavad sulle nüüd selgemalt, milline partner sa ise oled. Nädalavahetusel on sul raske taluda rutiinseid kohustusi. Uue nädala alguses jälgi rohkem oma käitumist.

Edasi lugemiseks:

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee