Jõulud | Sisuturundus

Otsid mehele eristuvat jõulukingitust? Appi tuleb Smartrendi lai kingiideede valik! 

Smartrend, 22. november 2019, 13:47
Foto: Envato Elements
Abikaasale, isale, vennale või sõbrale vinge ja erilise kingituse leidmine võib olla keeruline – ei taha ju alati midagi väga tavalist kinkida. Siinkohal tuleb appi Smartrend, tutvustades oma põnevat ja eristuvat kingiideede valikut meestele.

Kaasaskantav tulekustuti-minibaar tõelisele härrale. Hea kingitus mehele, kes mõistab nalja ning võtab elu läbi huumoriprisma. Tegemist on meisterliku käsitööga, mis koosneb tulekustuti sisse peidetud kaasaskantavast minibaarist.

Firebar on ette nähtud ainult dekoratiivseks eesmärgiks, mitte tulega võitlemiseks. Kasuta seda nagu minibaari, mitte nagu päris tulekustutit.

Kvaliteetne ja ehtsast nahast meestevöö on soliidne kingitus. Vöö pikkust on võimalik väga lihtsalt ise parjaks teha vastavalt kandja ümbermõõdule. Püksirihmal puudub tüüpiline vöö kinnitamiseks mõeldud nööpauk, mis tähendab, et pannal jätab puhtama mulje, kuna vöö kinnitusmehhanism on erilisem. Võimalus on valida musta, helepruuni või tumepruuni vöö vahel ning erineva stiiliga pannalde valik on suur.

Meeste sallid on ilus ja soe kingitus talvisel ajal. Smartrendi valikus on palju erinevates mustrites kvaliteetseid salle, mis lisavad värskust igale rõivakomplektile.

Kaasaskantav kanister-minibaar on valmistatud samuti käsitööna ning suurepärane kingiidee mehele! Valikus on neli erinevat üllatava sisuga kanister-minibaari, kas vastavalt härrasmehe värvieelistusele, ametile või hobile.

Iha tekitav lõhn meestele, mis muudab nad õrnema soo jaoks veelgi kütkestavamaks. Siiani said vaid naised mehi hullutada lõhnaga, mis tegi nad vastupandamatuks. Nüüd on YESforLOV sarjas ka meeste oma iha tekitav parfüüm, millesse on lisatud maskuliinsust ja vürtse. See rõhutab meest ja tema mehiseid iseloomujooni.

See lõhn on saanud paljudelt kasutajatelt positiivset tagasisidet.

Traksid S-Holder on on uuenduslik meeste triiksärkide aksessuaar, mis on valmistatud parimatest materjalidest. Selle eesmärk on hoida meeste triiksärki ilma lisavaevata pükste sees.

Esmalt aseta traksid reie ümber ja lisa alles pärast seda klambrid triiksärgi külge. Isegi kui liigud palju ringi, aitab S-Holder triiksärgil endiselt püsida ideaalselt pükstes. Lõpptulemus jääb perfektne.

Traksid ja kikilips kinkekarbis on maitsekas komplekt, mis on valminud käsitööna Eestis. Kuna kikilipsu kandmine on tänaseks üha enam moodi tulemas, siis on see komplekt vahva kingiidee. Kinkekomplekti teeb eriliseks ka tõik, et kikilipsu ja trakside värvitoonide sobivuse valiku on disainerid juba sinu eest ära teinud. Seega ei pea ise sobitama ega otsima, vaid saab kohe kasutama hakata.

Mansetihoidja on ideaalne võimalus triiksärgile natuke värvidega särtsu anda. Triiksärgi varruka mansetihoidja CUFFUP on Itaalia päritolu stiilne aksessuaar, mis võimaldab meeste triiksärgi varrukaid kanda elegantselt üleskeeratuna. Tegemist on kummist veniva kangaga, mis sobitub igas läbimõõdus käsivarrega. Cuffup on mõeldud modernsele mehele. See jätab samas mehe käele ja varrukale endiselt kerguse ja liikumisvabaduse.

Kõigil huvitatutel on võimalus valida meelepärased tooted ja meestele mõeldud kingid segamatult ning efektiivselt ühest kohast. Lisaks Eesti disaintoodete suurele valikule on põnevaid disaintooteid ka mujalt maailmast, näiteks USA-st, Rootsist, Hollandist, Itaaliast, Slovakkiast, Sloveeniast.

Vaata veel lisaks SIIT!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee