Jõulud | Sisuturundus

Tee iseendale kingitus ning alusta uuel aastal uuelt lehelt – hüpnoterapeut aitab! 

MTÜ Õnneklubi, 20. november 2019, 15:40
Aasta lõpp on parim aeg, et mõelda halbadest harjumustest loobumisele. Uuel aastal on hea alustada uue hooga ning paremana kui varem. Kui sul on halbu harjumusi või kombeid, millest on üksi keeruline vabaneda, siis võib sulle appi tulla hüpnoterapeut!

„Kõik hingehädad on alguse saanud mingisugusest minevikus toimunud negatiivsest sündmustest või pikaajalisest stressist. Ehk et inimene on minevikus üle elanud ühe või mitu hingetraumat. Iga trauma langetab meie baasemotsiooni ehk elurõõmu,“ räägib MTÜ Õnneklubi hüpnoterapeut Margus Pariots.

Rõõmutu elu tähendab elada pidevalt stressihormoonide laastavas keskkonnas. Stressihormoonid suruvad alla immuunsüsteemi tegevuse ja inimene haigestub. Kõik need sündmused ja emotsioonid ladestuvad meie alateadvusesse ja mõjutavad meie igapäevast mõtlemist, käitumist ja tundeid. „Alateadvus mäletab neid sündmusi ega lase tujul tõusta, südamest naerda ja naeratada. Selline kehv enesetunne kurnab inimest ja inimene tunneb ennast pidevalt väsinuna,“ osutab Pariots.

Hüpnoteraapia avab juurdepääsu alateadvusesse ja võimaldab mõttes seesama negatiivne sündmus uuesti läbi elada.. aga positiivse emotsiooniga. „Ja kui inimene on teraapia ajal, sellesama psühhotrauma oma mõtetes positiivselt läbi elanud, siis sellest sündmusest kaob negatiivne emotsioon ja inimene saab oma elurõõmu tagasi,“ lisab Pariots.

MTÜ Õnneklubi kõige populaarsemate teenuste hulgas on näiteks alkoholi ja suitsetamise vastane kodeerimine.

„Ma viin inimese kergelt meditatiivsesse seisundisse. See seisund võimaldab ligipääsu alateadvusele. Kui alateadvus on avatud, siis on võimalik inimese mõtlemist ja käitumist muuta väga lihtsalt paremuse suunas. Ehk et seansi ajal tekib inimese ajus uus mõtlemis- ja käitumismuster ning ta ei tarvita enam sõltuvusaineid,“ selgitab Pariots. Sealjuures pole kodeerimine inimesele kuidagi ohtlik.

Tekkis huvi? Võta ühendust hüpnoterapeutide Margus Pariotsaga (566 90 462) Tartus, Anna-Liisa Jaaksoniga (530 530 60) Tallinnas või Diana Gurimskiga (566 27 030) Pärnus. Uuri lisaks kodulehelt SIIT!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee