Järgmine peatus | Õhtulehe raadio

JÄRGMINE PEATUS | Kertu Jukkum unistuste reisist Ladina-Ameerikasse: olen valmis pigem loobuma ühest korterist või ilusast autost (10)

Ohtuleht.ee, 20. november 2019 12:01
Tänase saate külaliseks on Kertu Jukkum, kes andis möödunud nädalal välja raamatu „Unistuste seiklus Ladina-Ameerikas“. Raamat vestab tema nelja kuu pikkusest reisist Ladina-Ameerikas, mille jooksul külastas ta üheksat riiki.

Kertu võttis möödunud aasta sügisel vastu otsuse, et teeb oma unistuse teoks ja läheb pikemaks ajaks reisima. Rännaku kõige erilisemateks hetkedeks nimetab ta Antarktika külastust ja Aconcagua mäe tippu ronimist.

Samal teemal

Näiteks 1. jaanuari hommik tuligi Aconcagua tipus – nagu oli planeeritud. „See hetk toob mulle tänase päevani pisarad silma. Kui sa oled nii väsinud ja kogu aeg kindel, et sind saadetakse tagasi – hoolimata sellest, et oled väga pingutanud ja endast absoluutselt kõik andnud. Oled talunud seda põrgukülma, kohutavat tuult ja ebamugavust..“ meenutab Kertu.

Loomulikult tekib enamikel kuulajatel küsimus, kui palju võis maksta selline unistuste reis. Kertu tunnistab, et tema ja kaaslase rännaku hinnaks võis kujuneda mõne odavama korteri maksumus…

Raamatu „Unistuste seiklus Ladina-Ameerikas“ esitlus toimub täna, kolmapäeval, 20. novembril kell 18.30 Solarise Apollos. Raamat on esitlusepäeval 10% soodsam.

Tule ja jälgi meid Soundcloudis või Facebookis:

Samal teemal

02.11.2020
Kertu Jukkum jõudis 800kilomeetrise palverännaku lõpp-punkti: sain just hingedepäeval siin vanaema mälestuseks küünla süüdata
21.10.2020
FOTOD | Kertu Jukkum läks 800kilomeetrisele palverännakule: põhjusteks lein ja maailma haaranud koroonaviirus
08.07.2020
Kertu Jukkumist saab koolijüts: sain ajakirjaniku käest teada, et olen vastu võetud
18.03.2020
Aasiast läbi raskuste koju jõudnud Kertu Jukkum: mõne tunniga oli Eesti kantud sealsete riikide jaoks punasesse listi