Eesti uudised

Veet Mano: Katrin Lusti „Kuuuurija“ hävitas mu! (8)

Viljar Voog, 19. november 2019 20:50
LÖÖDUD: „Mulle vaadatakse viltu, põlastavalt,“ väitis Veet Mano, et tema elu pole pärast „Kuuuurija“ saadet endine.Foto: Erki Pärnaku
„See saade hävitas mu,“ kurdab Veet Mano ja ta hääl murdub. Ameerika ravitseja selgitas kohtusaalis, miks ta nõuab Katrin Lustilt kopsakat valuraha: „Kuuuurija“ esimeses saates 2016. aastal kõlas väide, et Mano õpetusel loobus mitut rasket tervisehäda kannatanud blogija Kadri Luik ravimite võtmise ja suri ehk varem, kui võinuks. „Mind süüdistatakse kellegi mõrvas, kellegi tapmises!“ ahastab Mano.

Kas Mano hing purunes tõesti ammuse telesaate pärast või valab ta krokodillipisaraid, ei saa kõrvaltvaataja öelda. Igatahes on ameeriklane astunud mainekujunduslikke samme, mis kallutaksid kui mitte kohtuotsust, siis vähemalt avalikku arvamust tema kasuks. Lust kehastab Mano maalitud pildil kõrilõikajat. „See polnud ajakirjandus, vaid teadlik katse Veet Manod hävitada!“ väitis ta „Kuuuurija“ avasaate kohta. Seetõttu nõudis ta suvel Lustilt mainekahju hüvitamiseks 50 000 eurot valuraha.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

03.05.2019
„KUUUURIJA“ KOHTUSAAGA: Veet Mano nõuab Katrin Lustilt kopsakat valuraha