Eesti uudised

HIRMUL SUURED SILMAD? Kundalased kardavad isepäi uitavaid hoolealuseid

Juhan Mellik, 18. november 2019 20:55

4 KOMMENTAARI

k
Kristiina/ 19. november 2019 15:28
Nimesid muuta ei tohi ei terve ega haige puhul. Vähemalt mitte eesnimesid. See on inimväärikust alandav ning ka mittevajalik antud situatsioonis!
f
fghjh/ 19. november 2019 09:42
Need psühhokroonikud on palju ohutumad, kui nö normaalsed inimesed, kes võivad sulle tänaval lihtsalt peksa anda,
j
Juulius/ 19. november 2019 07:49
Ja kuhu sai komm, kus ütlesin, et mulle ei meeldi, kui minu aeda või majja üritab tulla hoolealune? Miks pean mina olema tolerantne ja kannatama välja, kui klient Kunda poe juures lõgistab auto ukselinki ja nõuab raha? Kus on siis hoolekodu töötajate silmad? Kui neil töötajaid ei jägu, et kõikidel silm peal pidada, siis tuleb midagi ette võtta.
k
Kundast läbisõitnud inimene/ 19. november 2019 06:42
Kerjamine on tüütu, kuid selle mõte ei ole tüli üles tõmmata. See on viis minevikust ellu jäämiseks. Nii öeldakse artiklis. Mina kodanikuna soovin, et parklas autos istudes ei pea ehmuma, kui keegi kisub auto linki. Mina ei soovi üldse, et mind tülitatakse. Ja millegipärast arvan, et mul on selleks ka õigus. Ilmselt on see soov egoistlik. Kui hooldekodu peab vastutama oma klientide eest, siis seda tehku. Samas on see ka nende klientide huvides, et nad oleksid kaitstud. Kui ikka minu koduhoovi tuldaks, katsutaks ust ja tahetaks sisse tulla, siis 112_helistamisest vist ei piisa.