Sisuturundus

Mees, sinu naine tahab voodis vaheldust! 

Must Panter, 19. november 2019, 16:25
Suhtes olevatest naistest 60% kogevad tüdimust oma partneri suhtes ja peamiseks põhjuseks peetakse spontaansuse puudumist. Tulemuseks on rutiinne särtsutu kooslus. Sekspoodide püsiklientideks on enamasti naised, sest nad ise teavad väga hästi, mis neil partneriga voodis puudu jääb.  Erootikapood Must Panter annab meestele rutiini lõhkuvaid nõuandeid, et kallim neis taaskord Superman’i näeks.

Kui sina oled üks neist, kes nagistab korra või kaks nädalas ainult voodis enne uinumist, siis on soovitused just sinule.

Musta Pantri nõuanded magamistoast tolmu pühkimiseks:

1. Kliitorimassaaž on mehe salarelv naise hullutamiseks. 75% naiste orgasmidest on justnimelt kliitoril, kus asub ligi 8000 närvi. Kliitorimassaaž on oluline, et naine saaks hullamise ajal võimsa orgasmi. Käe või keelega kulub selleks ligi 20 minutit. Vibraatoriga vaid mõni minut. Ära unusta kliitorile rohkelt veebaasil valmistatud libestit panna. Vaata täpsemalt SIIT!

2. Erektsiooni pikendavad ja peenist suurendavad sekslelud. Kuna mehed jõuavad orgasmini oluliselt kiiremini, on suureks abimeheks naise järgi ootamisel peeniserõngad – need pikendavad erektsiooni kestvust ja jäikust. Eriti mõnusad on peeniserõngad, mis masseerivad hullamise ajal vibratsioonidega naise kliitorit ;) Vaata täpsemalt SIIT!

3. Rollimäng on parim viis partneri käima tõmbamiseks. Sekspesu annab selge signaali, mis järgmisena toimuma peaks ja taganemisruumi ei ole. Rollimäng on üks põnevamaid viise suhtesse särtsu lisamiseks. Ulakas õde, vallatu koolitüdruk, eest kaetud, kuid tagant avatud läbikumav pesu… kõik erutavad meeli. Härra Doktor…te kutsusite mind? Vaata täpsemalt SIIT!

4. Tupekuulidega võimsamad orgasmid. Tupekuulid treenivad vaagnapõhjalihaseid. Kõik teavad, et meestele meeldib tihedam rohkem. Ent lisaks sellele tugevnevad naise orgasmid ja väheneb põiepidamatuse mure. Algaja esimese tupekuuli raskuseks võiks olla kuni 60 grammi, edasijõudnutele 70-90 grammi ja eriti treenitud naisele 100 grammi või enam. Hea tupekuul on valmistatud meditsiinilisest silikoonist ja võngub liikumise ajal. Vaata täpsemalt SIIT!

5. Orgasmikreemid teevad mehe eest pool tööd ära. Orgasmikreeme tuntakse kui vedelaid vibraatoreid. Vaata täpsemalt SIIT!

Tule e-poodi ostlema!

Vallatuid naudinguid,

Must Panter

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee