Eesti uudised

Yana Toom: „Olen mitu korda ähvardusi saanud ja kustutanud, aga tundub, et selline reaktsioon teeb need värdjad julgemaks.“ (79)

Ohtuleht.ee, 17. november 2019, 20:17
Foto: Martin Ahven
Isa ja poeg Helmed avaldasid arvamust, et tapmisähvardus on kõigest Kallase poliittehnoloogiline võte, et hajutada tähelepanu tema väljaütlemiselt Jüri ratase kohta.

Pühapäevases TRE-raadio jutusaates “Räägime asjast” arutleti sel nädalal ka Kaja Kallase pöördumise üle Jüri Ratase suunas. “Ja kui see asi läks tal hapuks, siis püüdis selle uudise ära lämmatada looga sellest, kuidas ta on saanud jõhka tapmisähvarduse,” ütles Martin Helme saates.
 
Yana Toom reageeris raadiosaates väljaöeldule oma Facebooki postituses järgnevalt:
 

"Uskumatu reaktsioon Helmedelt Kajale saabunud ähvardusele. Meesterahvad suudavad eetris sellist jama suust välja ajada, sisuliselt toetades seda suhtumist, et naisele võibki sitasti öelda või et - veelgi enam - on võimalik sellist asja iseendale teha selleks, et huviorbiidis püsida. Eks igaùks vaatab enda tasemelt. Haige

Kajale - jõudu, ja oled tubli, et selle asja avalikustasid. Olen mitu korda ähvardusi saanud ja kustutanud, aga tundub, et selline reaktsioon teeb need värdjad julgemaks. Tuleb ikka politseisse pöörduda. Õige samm."

Samal teemal

25. november 2019, 20:51
Kaja Kallas meenutab hiljutist rünnakut: ta oleks löönud, kui mul poleks last kaasas olnud

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee