Eesti uudised

Ähvardaja Kaja Kallasele: leitakse tegelasi, kes tulevad ja n...d sind kõigepealt pooleks (217)

Ohtuleht.ee, 17. november 2019, 11:14
Kaja KallasFoto: Stanislav Moškov
Reformierakonna esimees Kaja Kallas sai neljapäeval Instagramis räige tapmisähvarduse, mida asus uurima politsei. Mis neis sõnumites seisis?

Tapmisähvardusi saanu Kallasele kirjutati sõnumites: "Leitakse tegelasi, kes tulevad ja n...d (ropp sõnastus - toim) sind kõigepealt pooleks ja siis vaatame edasi, mida sinuga teha kannatab, aga see jama ei saa jätkuda. Eestis hakkab pea juhtuma ka asju, mida pole kunagi juhtunud. Sina oled nimekirjas prioriteet. Sinu läbi n...d keha ja pildid sellest levivad üle Eesti ja maailma."

Veel lisatakse ähvarduses, et selle taga on 20-30 vangla mentaliteediga inimest, kes on poliitikut valmis varitsema ja hävitama viimase koduõues.

Oma sotsiaalmeedias jagab Kallas: "Viimastel päevadel on ajakirjanikud minult palju küsinud saadud ähvarduse sisu kohta. Otsustasin selle avalikuks teha, sest olen kuulnud, et sarnaseid sõimukirju ja ähvardusi saavad viimasel ajal ka paljud (naissoost) riigiametnikud kuna teevad lihtsalt oma tööd. See ei ole normaalne ja sellega ei tohi leppida. Julgustan kõiki siiski politsei poole pöörduma, sest see ei tohi saada meie igapäeva elu osaks, mis justkui on palga sees, mis iganes tööd sa siis teed või oma veendumuste eest seisad."

Samal teemal

2. detsember 2019, 12:46
Kaja Kallas meenutab tänavust naistepäeva: ma ei nutnud kurbusest, vaid pettumusest Jüri Ratases
25. november 2019, 20:51
Kaja Kallas meenutab hiljutist rünnakut: ta oleks löönud, kui mul poleks last kaasas olnud
21. november 2019, 16:44
Politsei ei alusta Kaja Kallase ähvardajate osas kriminaalmenetlust
19. november 2019, 21:29
Kaja Kallast ähvardanud kolm meest redutavad Rootsis

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee